Znalazłem producenta garażów blaszanych

Kilka tygodni temu kupiłem przepiękną działkę w województwie Podlaskim. Docelowo chcę z niej zrobić przepiękną oazę spokoju na lato oraz na stałe, gdy przejdę na emeryturę. Zanim jednak to nastąpi, trzeba postawić na posesji niezbędne budynki takie jak garaż dla samochodu i narzędzi do pielęgnacji ogrodu oraz przytulny drewniany domek z kominkiem.

Poszukiwania porządnego garażu blaszanego w Podlaskim

garaże blaszane podlaskieZ racji tego, że najpierw chciałem ogarnąć wszystkie formalności i przyłącza do nowego budynku, musiałem mieć gdzie przez ten czas przechowywać podstawowe narzędzia ogrodnicze, nawozy i nasiona. Postanowiłem odezwać się do pobliskiej firmy produkującej garaże blaszane Podlaskie było ich głównym obszarem, na którym stworzyli już wiele tego typu konstrukcji. Zależało mi na tym, aby w moim garażu był nie tylko wjazd główny ale również wejście wielkości zwykłych drzwi w bocznej ścianie. Dzięki temu mimo zaparkowanego tam samochodu bez problemu i ryzyka że porysuje auto wyniosę z niego kosiarkę, worki z nawozami czy inne narzędzia typu motyka, grabki czy szpadel. Pracownik wysłuchał moich próśb co do wymiarów oraz innych funkcjonalności i podał kwotę takiego przedsięwzięcia wraz z montażem na działce i wylaniem fundamentów. Czas oczekiwania na realizację był również bardzo krótki. Cena jak za tak szybką i porządną usługę była naprawdę przystępna, podpisaliśmy umowę.

Już po tygodniu na mojej posesji roiło się od pracowników, którzy szybko i sprawnie od fundamentów po dach stawiali mój garaż blaszany. Po dwóch dniach praca została skończona i można było zobaczyć finalny efekt. Jak na zawołanie przyszedł ulewny deszcz dzięki czemu od razu dowiedziałem się czy wszystko zostało odpowiednio spasowane i zabezpieczone. Garaż został wykonany z solidnej i wysokojakościowej blachy, odpornej na korozję.