konserwacja żurawi

Zlecenia na konserwację żurawi

Jestem współwłaścicielem jednej z warszawskich firm konserwatorskich. Oprócz tego, że jestem współwłaścicielem tej firmy, to do tego również w niej pracuję, jako najzwyklejszy pracownik.

Konserwacja żurawi jest popularna

konserwacja żurawiNie jestem typem osoby, która byłaby zadowolona z pracy przy biurku, lubię pracować fizycznie, także taka praca sprawia mi dużo radości. Ja również w tej firmie jestem odpowiedzialny za przyjmowanie zleceń. Czasami w firmie ze zleceniami jest, że tak powiem krucho. Ostatnio jednakże mamy bardzo dużo zleceń na nasze szczęście. Często w ostatnim czasie klienci zlecają, żeby przez naszą firmę wykonana została konserwacja maszyn budowlanych. W sumie taki rodzaj konserwacji zaczęliśmy robić stosunkowo niedawno, ponieważ dotychczas najczęściej przez nas wykonywana była konserwacja żurawi. Jeżeli chodzi o żurawie, to też przez nas bardzo często jest wykonywana naprawa żurawi, ponieważ żurawie bardzo często się psują, a my w naszej firmie akurat mamy specjalistów od zarówno ich naprawy, jak i konserwacji. Jak dla mnie najtrudniejsza do wykonania ze wszystkich konserwacji jest konserwacja podestów ruchomych. Przy tego typu konserwacji schodzi na prawdę dużo czasu i zawsze trzeba zarezerwować więcej czasu na przeprowadzenie takiej konserwacji, wskutek tego oczywiście zrobienie takiej konserwacji jest droższe niż na przykład wykonywana przez nas naprawa hds. Ceny wykonywanych przez nas napraw, czy konserwacji są różne. Nie ma konkretnej reguły, to wszystko trzeba najpierw wycenić.

Oczywiście nie mamy również cen, że tak powiem z kosmosu, bo gdybyśmy zaproponowali klientom zbyt wygórowane ceny, to raczej klienci nie dawaliby nam zleceń do wykonania, bo szukaliby sobie firmy, która wykona im taką właśnie konserwację, czy naprawę za mniejszą cenę. Wiadomo, że dla klientów cena jest ważna.