wywóz gruzu

Wywóz gruzu i nowy pracownik

Od kilku lat pracuję w wywozie gruzu w jednej z poznańskich firm. Muszę przyznać, że praca nie jest lekka, ale na pewno też nie jest zbyt skomplikowana. Trzeba się po prostu trochę namęczyć fizycznie, ale taka robota akurat mi odpowiada, więc się nie skarżę.

Dobry cennik na wywóz gruzu

wywóz gruzuNie chciałbym zamiast tego siedzieć osiem godzin przy biurku. No, ale ostatnie wydarzenia są takie, że muszę teraz szkolić nowego pracownika, co akurat niezbyt mi się podoba. Mam w pamięci dni, kiedy to ja przyszedłem do tej pracy i dlatego tylko się na to godzę. Nie czuję się jednak zbyt dobrze jako nauczyciel. Trzeba przyznać, że jednak Młody szybko pojmuje o co chodzi. Wywóz gruzu już niedługo będzie mógł przeprowadzać całkiem sam. Mam na myśli, jakieś mniejsze zlecenia w samym Poznaniu. Na razie na dalsze trasy wiadomo, że nie będzie jechał, zresztą zwykle i tak wybieramy się w kilku. Po prostu wtedy praca idzie dużo szybciej. Odbiór gruzu jesteśmy w stanie wykonać w ciągu godziny, jeśli tylko wszystko nam sprzyja. Uważam też, że mamy konkurencyjny Cennik wywozu gruzu na terenie poznania, jeśli chodzi o warunki poznańskie. A Młody szybko się nauczy i mam nadzieję, że będzie dla mnie dobrą pomocą. Czasami z tymi starszymi pracownikami bowiem trudniej się dogadać, bo taki ci powie, że sam masz zrobić. Niestety, nie wszyscy są pomocni i chętni do współpracy, ale sądzę, że tak jest wszędzie, a nie tylko w branży, jaką jest wywóz gruzu. Każdy myśli o tym, żeby mu było wygodnie, więc nie ma się, co dziwić, że są różne nieporozumienia. Ważne jednak, żeby robić swoje. Ja na tym się właśnie skupiam i dlatego jestem szanowanym pracownikiem.

Od czasu do czasu jakaś premia wpadnie i czuję się doceniony. Szef też czasami mnie chwali, więc wiem, że dobrze wykonuję swoją pracę i spełniam jego oczekiwania. To ważne.