domki

Wyprawiam 18 urodziny mojej córki w góralskim domku w Zakopanem

Mało kto cieszy się brakiem problemów ze swoimi dorastającymi dziećmi. Moja córka nigdy nie sprawiała żadnych problemów wychowawczych, dobrze się uczyła, i zawsze miała czerwone paski na świadectwie. Normalnie taki aniołek, duma rodziców.

Domki w Zakopanem dla wszystkich gości

domkiDlatego, gdy zbliżały się jej osiemnaste urodziny, postanowiłam je wyprawić godnie i z hukiem, w zamian za to, że zawsze była taka grzeczna i bezproblemowa. Pomyślałam, że Zakopane będzie najlepszym miejscem do wyprawienia osiemnastki, ponieważ morze było już dość oklepanym pomysłem. O tak, gościom na pewno spodoba się ten pomysł. Wyszukałam domki w górach, takie, aby pomieściły wszystkich gości, bo oczywiście będzie to impreza z nocowaniem. Nikt nie będzie w nocy jechał taki kawał samochodem, czy autobusem. Więc stwierdziłam, że weekend będzie najbardziej odpowiedni. W sobotę impreza, i przecudne domki Zakopane później ugoszczą wszystkich przybyłych gości. Wybrałam też takie, w których był dostęp do łazienki, żeby było wszystko co potrzebne. Mojej córce pozwoliłam zająć domek wraz z jej przyjaciółkami. Były bardzo podekscytowane, gdy powiedziałam im o tym pomyśle. Wiadomo, że Zakopane zbliża ludzi i pozwala na jeszcze lepszą atmosferę i zabawę. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, bo zabawa z dala od domu jest zdecydowanie lepsza. Chciałam w ten sposób zrekompensować jej trud nauki, który podejmowała prawie każdego dnia, by rodzice mogli cieszyć oko z widoku jej ocen. Tak więc wszystko już mamy zaklepane, piękne domki są. Teraz pozostało nam tylko załatwienie transportu dla osób, które nie mają własnego samochodu.

Stwierdziłam, że ulokujemy ich w autach znajomych, u których akurat będzie wolne miejsce. Jakoś trzeba sobie radzić, nie chcemy, aby goście ze względu na dojazd mieli zrezygnować z zabawy. Musi być idealnie!

Więcej na gorskaosada.pl