konferencje

Wyjazd firmowy i konferencje na Mazurach

Szykował się u nas wyjazd na Mazury i szef podobno miał już dla nas zarezerwowany hotel w Mrągowie, gdzie miały się odbyć konferencje z naszymi klientami. Jasiek się dowiedział jaki to hotel na Mazurach i postanowiliśmy poczytać co nas tam czeka.

Konferencje na Mazurach są najelepsze

konferencjeNa stronie internetowej było bardzo dużo informacji i wyczytaliśmy, że ten hotel gwarantuje najlepsze sale gdzie odbywają się konferencje na mazurach i są bezkonkurencyjni. Od razu wiedzieliśmy, że szef wybrał najlepszy hotel w Mrągowie i na pewno będzie to bardzo udany wyjazd służbowy. Dziewczyny najbardziej zainteresował fakt, że hotel posiada swoje własne spa, które także jest bardzo słynne na całych Mazurach. To już wiadomo gdzie się nasze panny ulotnią, jak już konferencje się zakończą. Wyjazd miał się odbyć w poniedziałek z samego rana, gdzie miał czekać na nas autokar, którym mieliśmy wszyscy jechać na Mazury. Kiedyś byłem w Mrągowie ale na chwilę, więc nawet nie miałem możliwości nic pozwiedzać. W niedzielę wieczorem się spakowałem na wyjazd i jeszcze sprawdziłem, czy na pewno mam wszystko. Na miejsce dojechaliśmy bardzo szybko i autokar wysadził nas w Mrągowie, gdzie od razu ukazał nam się hotel, w którym mieliśmy mieć konferencje z klientami. Poszliśmy do recepcji, żeby odebrać nasze karty do pokoi. Nasze konferencje miały się odbyć za dwie godziny, więc postanowiliśmy zwiedzić trochę Mrągowo i sprawdzić jakie są lokale, żeby się wieczorem wybrać na jakieś piwo. Okolica jest naprawdę cudna, wszędzie jeziora, lasy.

Jeremiasz zażartował, że jak przejdzie na emeryturę, to od razu przenosi się na Mazury z całą rodziną. Nasze konferencje trwały prawie cały dzień, ale przyniosły zamierzony efekt i każda ze stron była bardzo zadowolona. Wieczorem bardzo miło spędziliśmy czas.