baseny kąpielowe

Wycena posesji z basenami kąpielowymi

Szef wysłał mnie do klienta, żebym przeprowadził u niego wycenę jego posiadłości. Otrzymał ją w spadku i pewnie planuje sprzedać. W sumie to mi nawet pasuje, bo zwiedzę sobie okolicę a słyszałem, że tam jest ładnie.

Baseny kąpielowe i ich wartość

baseny kąpielowePojadę pociągiem, bo tak będzie mi wygodniej. Kiedy wysiadłem na dworcu to ten facet już na mnie czekał. Był bardzo podekscytowany i mówił, że na pewno posiadłość jest wiele warta i sporo na tym zarobi. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, to faktycznie aż oniemiałem! Tren był bardzo okazały teren i miał ogrody basenowe, które były różnych wielkości. Ogród był piękny i zadbany. Kiedy poszliśmy do domu to zrobił on na mnie jeszcze większe wrażenie, ponieważ były tam dwa baseny kąpielowe i duża siłownia. Zdziwiłem się, że ten klient chce sprzedać tę posiadłość, ponieważ jest to doskonałe miejsce na inwestycję. Mógłby tutaj powstać hotel albo jakiś ośrodek spa. W kuchni spisałem raport i zapisałem na dysku wszystkie zdjęcia. Z klientem obiecałem się spotkać w ciągu kilku tygodni, żeby przedstawić mu ostateczną wycenę. Muszę dokładnie sprawdzić cennik na baseny ogrodowe i zobaczyć ile warte są sprawdzone baseny kąpielowe. W pomieszczeniu gospodarczym u klienta były również odkurzacze basenowe, które też chcę uwzględnić, ponieważ są warte sporo pieniędzy. Z naszą firmą współpracuje producent basenów ogrodowych, więc podjadę do niego w jakiś dzień tygodnia, żeby pomógł mi wycenić baseny ogrodowe. W sumie mógłbym zamieszkać w tym miejscu. Okolica jest cicha i spokojna a posiadłość robi naprawdę niezłe wrażenie. Często wyceniam różne posiadłości ale w takim miejscu to byłem pierwszy raz.

Pociąg powrotny miałem o godzinie siedemnastej. Zostało mi sporo czasu, więc postanowiłem zwiedzić miasteczko i coś przy okazji zjeść jakiś posiłek.