wróżka

Wróżenie pomysłem na pracę

Potrafię wróżyć z kart. Mam intuicję do ludzi i często przepowiadam im przyszłość, która zawsze się sprawdza. W Warszawie wszyscy mnie znają, ponieważ nawet obcym ludziom na ulicy przepowiadam przyszłość. Stwierdziłam, że skoro już posiadam takie zdolności, to warto byłoby z nich wyciągnąć jakieś fajne pieniążki.

Jako wróżka umiem wróżyć z kart

wróżkaDobra wróżka w tych czasach jest cenna, bo ludzie chcą wiedzieć co czeka ich w przyszłości. Tak, będę świadczyła usługi jako dobra wróżka i na pewno odniosę sukces. Jest to doskonały pomysł! Kupię karty i jakąś kule, ponieważ każda dobra wróżka musi być wyposażona w odpowiedni sprzęt. CO prawda wróżka także przepowiada przyszłość z dłoni, ale ja na razie skupię się na kartach. U nas na osiedlu Pan Genek ma mały lokal do wynajęcia za małe pieniądze i poszłam z nim porozmawiać. Powiedziałam mu, że będę pracowała jako wróżka i szukam lokalu za niewielkie pieniądze. Pan Genek powiedział, że skoro będę pracowała jako dobra wróżka, to wynajmie mi lokal za połowę ceny, ale przepowiem mu przyszłość. Taki interes zdecydowanie mi pasował. Urządzę wszystko perfekcyjnie jak powinna mieć dobra wróżka i będę mogła przyjmować warszawskich klientów. Wszyscy wiedzą, że ja to dobra wróżka i chętnie będą do mnie przychodzić. Jeszcze nie wiem za jakie pieniądze będę to robiła. Wróżka powinna dobrze zarabiać, skoro pomaga ludziom poznać przyszłość. Dobra wróżka, to powinna zarabiać naprawdę potężne pieniądze. U nas w Warszawie to każda dobra wróżka ma swój lokal, w którym przyjmuje swoich klientów.

Teraz i ja jako wróżka będę miała lokal od Pana Genka i na pewno doskonale sobie poradzę. Dobra wróżka to dość ciężka praca, ponieważ czasami trzeba powiedzieć ludziom rzeczy, o których woleliby nie wiedzieć, ale są też te dobre

Czytaj więcej na: http://norman-astrolog.pl