Wiata garażowa na parkingu strzeżonym

Prowadzenie własnego biznesu jest bardzo ekscytujące, bowiem trzeba zrobić wszystko by utrzymać się na rynku i być lepszym od konkurencji. Zatrzymanie przy sobie klientów jak również ich nabycie jest bardzo ważne. Dlatego też posiadając kawałek ziemi można zdecydować się na wykonanie parkingu strzeżonego. Można powiedzieć, że w mieście jest sporo takich parkingów. Warto jednak jest wprowadzić pewną innowację.

A gdyby samochód postawić pod daszkiem?

wytrzymała wiata garażowaPoszukując metod, jakich można by zachęcić klienta do skorzystania z naszego parkingu warto pomyśleć, co możemy zaoferować innego od konkurencji. Pozytywne wyróżnianie się jest niezbędne, szczególnie w nieco większych miastach. Chcąc przyciągnąć do siebie klientów należy zastanowić się do jakiej grupy docelowej chcemy dotrzeć. Bo kto stawia samochód na strzeżonym parkingu? Ci, którzy dysponują dobrymi autami, jednak nie mają gdzie ich trzymać. Dlatego też należy celować w klienta „pro”, czyli dysponującego budżetem. Tym, co może przeważyć szalę na skorzystanie z naszego parkingu może okazać się wytrzymała wiata garażowa. Co to oznacza? Warto jest zaoferować klientowi możliwość schowania auta pod dachem, zupełnie tak jakby miał on swój garaż. Dzięki temu karoseria auta nie jest bezpośrednio narażona na działanie deszczu a także intensywnych promieni słonecznych. Auto latem się nie nagrzewa tak szybko, ponieważ zadaszenie daje cień. Warto wprowadzić taką innowację na swoim parkingu.

Wystarczy postawić około siedmiu takich wiat, aby zobaczyć czy w ogóle będzie nimi zainteresowanie. Jeżeli się okaże, że był to strzał w dziesiątkę można pomyśleć o zainstalowaniu nieco mniejszych na motocykle. O ile tylko właściciele jednośladów zdecydują się na to, by pozostawić swój pojazd na naszym parkingu.