Uniwersalna elegancja bransoletek z perłami

Kochane od wieków perły są bardzo niedoceniane przez kobiece stereotypy. O ile ciągle słyszymy, że najlepszymi przyjaciółmi kobiet są połyskujące kamyczki, o tyle opalizujące perły zwykle są poza utartymi powiedzonkami. A szkoda, bo zarówno symbolika jak i moc im przypisywana sprawia, że własną bransoletkę z perłami powinna mieć każda kobieta.

Bransoletka z perłami dla początkującej bizneswoman

bransoletka - perły prawdziwePatrząc na bogatą moc jaką przypisuje się perłą aż trudno uwierzyć, że trenerzy personalni nie przepisują ich początkującym bizneswoman. Według wierzeń medycyny naturalnej perły noszone bezpośrednio na gołej skórze pomagają w odnalezieniu samoakceptacji i poczucia własnej wartości. A także dają poczucie piękna i pomagają rozbudzić w sobie kobiecość. Tak więc bransoletka – perły prawdziwe które pochodzą z certyfikowanych hodowli mogą śmiało konkurować z wizytami u coachów. A przy tym kobieta je nosząca na pewno będzie wyglądać pięknie, bo przecież trzeba dbać o oprawę dla tak zacnych i pięknych wyrobów jubilerskich. Natomiast dla przesądnych bransoletka z pereł pozwoli na poczucie komfortu, gdyż chronią one także przed tak zwanym „złym spojrzeniem”. A więc nikt ani nic nie będzie w stanie zagrozić planom początkującej właścicielki firmy. Chociaż cały artykuł jest z przymrużeniem oka, to warto pamiętać, że bransoletka z prawdziwymi perłami na pewno będzie miłym podarkiem dla dziewczyny stawiającej pierwsze kroki w nowym zawodzie.

Pojedynczy sznurek pereł tworzących skromną i elegancką bransoletkę nie powinien zrujnować budżetu nawet stażystki w biurze poselskim. Jednak bardziej strojne, kilku piętrowe i różnokolorowe bransolety stylizowane na antyczne ozdoby wymagają już znacznie większego budżetu. Niemniej są na tyle piękne i pociągające na tyle, że warto zacisnąć dla nich pasa i pierwszą pensję zostawić u jubilera.