Układam rzeczy w szafie na wymiar

Remontuję sobie mieszkanie i zamówiłam u mojego znajomego spora szafę. Do tej pory w salonie miałam meblościankę, w której przechowywałam moje ubrania, pościel i ręczniki. Postanowiłam wprowadzić pewne zmiany, żeby mieszkanie było bardziej nowoczesne.

Zamówiłam szafę na wymiar

duże szafy przesuwne na wymiar w WarszawieMój przedpokój jest spory i postanowiłam go zabudować. Michała poznałam w pracy bo kiedyś był zatrudniony w firmie telemarketingowej. Kiedy odszedł dowiedziałam się, że postawił realizować się jako stolarz. Nawet nie wiedziałam, że ma takie wykształcenie. Widziałam już kilkanaście mebli, które Michał wykonał i jestem pod wielkim wrażeniem jego pracy. Postanowiłam skorzystać z jego pomocy przy stworzeniu moje wymarzonej szafy. Duże szafy przesuwne na wymiar w Warszawie sa bardzo drogie jeśli chce się skorzystać z firmy znanej i reklamowanej w wielu środkach przekazu. Michał nie inwestował w reklamę ale był polecany przez osoby,z  którymi współpracował. Taka poczta pantoflowa jest chyba najlepsza w dzisiejszych czasach. Meble wykonywane przez niego były bardzo solidne i Michał wykorzystywał do tego samych najlepszych materiałów. Wszystko wykonywał samodzielnie. Wymiar i projekt były najważniejsze. Michał musiał mieć pewność, że klient będzie zadowolony szafa będzie idealnie pasować do danego wnętrza. Duża szafa przesuwna na wymiar, która została dla mnie zaprojektować po mieście wszystkie moje rzeczy. Dzięki temu w salonie będę mogła kupić jedynie kilka mebelków, które będę się pięknie prezentowały.

Jestem bardzo zadowolona z szafy, którą Michał dla mnie wykonał. Jest solidna i idealnie dopasowana do mojego przedpokoju. Montaż szafy został wykonany bardzo sprawnie. Wszystkie ubrania a także pościele i ręczniki mogę już sobie poukładać. W końcu będę miała porządek w mieszkaniu.