Trójwymiarowe obrazy na ścianę

Obrazy 3d są chętnie wykorzystywaną dekoracją. Zdobią zarówno wnętrza wykończone w nowoczesnym stylu jak również te bardziej retro. Trójwymiarowe obrazy najczęściej otrzymuje wykorzystując cięcie laserowe – wtedy mamy do czynienia z ażurową dekoracją, która jako obraz daje wtedy efekt 3d, lub tworzy się je techniką string-art, czyli z gwoździ i nici.

Obrazy wykonane techniką string-art

obrazy 3d na ścianęTechnika nie jest wcale taka nowa, jednak ostatnio zyskała na popularności. Obrazy 3d na ścianę wykonane właśnie tą metodą są bardzo chętnie zamawiane u artystów, którzy w tej technice się specjalizują. Trójwymiarowe obrazy klienci zakupują dla siebie, jednak bardzo często wybierane są również na prezent. Okazji, by obdarować kogoś takim podarkiem jest mnóstwo. Najpopularniejszą jest oczywiście parapetówka, jednak takim obraz może być świetnym prezentem również na urodziny, imieniny, rocznice, Dzień Matki i inne tego typu okazje. Przed zakupem obrazu warto jednak zastanowić się czy aby na pewno znamy gust obdarowywanej osoby, czy wiemy jak wygląda jej mieszkanie i czy dany obraz będzie do tego wnętrza pasować. Jeśli tak, na pewno osoba ta będzie zadowolona. Rękodzieło jest bowiem coraz bardziej doceniane również w Polsce i warto na nie postawić. Taki trójwymiarowy obraz z gwoździ i nici możemy również wykonać sami.  Proste wzory nie są trudne do wykonania, a jednak sama technika robi wrażenie nawet jeśli wzór nie jest szczególnie skomplikowany. W internecie znajdziemy mnóstwo darmowych wzorów, które możemy wykorzystać, jeśli nie mamy własnego pomysłu czy zdolności rysowniczych (wzór bowiem musimy mieć najpierw na kartce papieru).

Obrazy 3d powoli wypierają tradycyjne obrazy. Są bardzo efektowne, a ich cena zazwyczaj jest o wiele niższa niż tych tradycyjnych. Dodatkowym atutem jest fakt, że artyści tworzą również takie obrazy na indywidualne zamówienie, mamy więc pewność że będzie to coś oryginalnego, czego nikt inny mieć nie będzie.