Trener osobisty dla siostry

Moja siostra przeszła w ten burzliwy okres, zwany dojrzewaniem. Nagle zaczęła zwracać uwagę na swój wygląd, i doszła do wniosku, że wcale nie wygląda interesująco dla płci przeciwnej. Całą winą obarczyła nadmiarowe kilogramy. Mama postanowiła jej pomóc.

Współpraca siostry z trenerem

osobisty trener w WarszawieTak długo narzekała, i stała przed lustrem płacząc, że mama postanowiła coś z tym zrobić. Stwierdziła, że osobisty trener w Warszawie to idealny pomysł na problem tego typu. Od razu zadzwoniła po jakąś panią, w celu nawiązania współpracy. Pierwszy raz przyjechała, żeby sprawdzić, czy dogada się z siostrą, i czy ustalą jakiś wspólny plan działania. Jej celem było też poznanie mojej siostry. Musiała dowiedzieć się jakie ma zwyczaje, co najbardziej lubi robić. Pytała też o dietę codzienną, i o jedzenie bez którego siostra absolutnie sobie nie poradzi nawet na diecie. To taki wabik, gdyby nie chciała czegoś zrobić, to dostanie nagrodę. Na przykład kawałek pizzy raz na tydzień, czy jakiś batonik. Okazała się bardzo kompetentną osobą. Mówiła, że nie można od razu pozbawiać człowieka wszystkiego, co lubił, bo szybko się podda, i uzna, że to za duże wyzwanie dla niego, i nie podoła tej sytuacji. Więc wszystko trzeba robić intensywnie, ale z zachowaniem tych niektórych przyjemności, bo by człowiek zwariował. Później planowały ćwiczenia. Umówiły się na jazdę na rowerze, bieganie, i taniec. Bo ta pani akurat uczy również i tańca. Dzięki temu siostra nauczy się takich subtelnych ruchów. Mam nadzieję, że uda jej się wytrwać w tej walce.

Nawet kiedy mamy ochotę rzucić całą dietę i aktywność fizyczną, nie można się poddawać. Trzeba zrobić sobie chwilę odpoczynku, ale nie rezygnować na stałe. W końcu walczymy o nasze zdrowe ciało, i nową sylwetkę, nie można tego zaprzepaścić.