drzwi chłodnicze

Tanie drzwi chłodnicze sposobem na dodatkowy zarobek

Kiedyś myślałem, żeby założyć firmę produkującą w dużych ilościach urządzenia chłodnicze i sprzedawać je na cały świat. Moje marzenia nie do końca się spełniły, jednak branża, w której aktualnie jestem jest ta sama.

Wożąc tanie drzwi chłodnicze

to tylko forma zarobku jedynie wspierająca w jakimś stopniu właściwą działalność. Ostatnio chodziło o to, abym zmieścił tanie drzwi chłodnicze takie, jak zniszczył przypadkiem jeden z pracowników fabryki kolegów po fachu. W kontenerze oczywiście znalazło się jeszcze trochę miejsca na ten felerny element i sprawa została załatwiona. Taka działalność pociąga za sobą pewną odpowiedzialność i jednocześnie dumę. Dumę, gdyż podatki pochodzące z prawidłowego funkcjonowania mojej firmy wspierają lokalne społeczności – z tego, co oddaję państwu budowane są drogi w okolicach moich zakładów i domów moich pracowników (oczywiście nie tylko, ale w pewnej mierze owszem), ponadto usprawniona została administracja jednej z gmin, w której mamy magazyny – brakowało tam pracownika zajmującego się budownictwem wskutek czego dwoje innych pracowników musiało przejmować jego obowiązki. Jednak działalność gospodarcza, to przecież nie tylko obowiązki. To również wprowadzenie firmy na giełdę, co usprawniło funkcjonowanie naszego „portfela” – finanse stały się bardziej płynne, a funkcję wypłaty zysków zautomatyzowaliśmy do wypłat dywidend i nie trzeba liczyć samemu.

Zainteresowały mnie także agregaty chłodnicze. Opowiem wkrótce w jaki sposób sobie poradziłem z wprowadzeniem ich do obrotu przez naszą firmę.