Tania naprawa komputerów

Już od dziecka bardzo interesowały mnie komputery. Byłem bardzo ciekaw tego, w jaki sposób działają i co można dzięki nim osiągnąć. Dlatego też, kiedy przyszedł czas na wybór studiów, nikogo nie zdziwiło, że zdecydowałem się na informatykę. Jako student nie miałem nadmiaru gotówki, wobec czego postanowiłem sobie dorabiać naprawianiem komputerów ludziom, których maszyny przestały działać.

Niedroga i szybka naprawa komputera

naprawianie komputerówKiedy dostałem się na informatykę na jednym z największych polskich uniwersytetów, byłem z siebie bardzo zadowolony. Informatyka bowiem była moją pasją od wielu lat. Niestety, jako studentowi, często brakowało mi pieniędzy. Chciałem żyć na trochę wyższym poziomie. Jako że miałem doświadczenie jedynie przy reperowaniu laptopów, postanowiłem, że pójdę w tym kierunku. Od początku chciałem, by moje działania były w pełni legalne, dlatego też dość spontanicznie założyłem firmę, której domeną było naprawianie komputerów. Początkowo moimi klientami byli głównie moi znajomi, którzy chcieli, bym wyrobił sobie markę. Później przystąpiłem do reklamowania swoich usług w Internecie, co przyniosło zadowalający skutek. Bardzo szybko zyskałem sporą grupę klientów, którzy byli bardzo zadowoleni z moich działań. Dzięki swojej firmie mogłem żyć na studiach bardzo dostatnio. Moja firma miała się bardzo dobrze. Z miesiąca na miesiąc się rozrastała, co było olbrzymim sukcesem, bacząc na to, że byłem studentem.

Teraz kiedy od ukończenia studiów minęło już kilka lat, jestem z siebie dumny. Nadal prowadzę swoją firmę i zajmuję się naprawą komputerów. Z tą różnicą, że zatrudniam kilku pracowników! Bardzo się cieszę, że kilka lat temu podjąłem tę odważną decyzję. Dzięki temu teraz żyje mi się o wiele łatwiej. Mam nadzieję, że moja firma nadal będzie się tak dobrze rozwijać.