Szorowarka ecoflex do posadzek

Przedsiębiorstwa przemysłowe oraz produkcyjne, a także zakłady handlowe, które prowadzone są w halach wielometrażowych, są to firmy w których powierzchnia podłogowa jest bardzo często użytkowana zarówno przez osoby zatrudnione w zakładach, jak również przez klientów, którzy przybywają do firmy w celu dokonywania transakcji. 

Nowoczesny system do odkurzania ecoflex

ecoflex nilfiskPosadzki przemysłowe, które zostają zastosowane w halach przemysłowych oraz produkcyjnych, uczęszczane są stosunkowo często, nierzadko nawet całodobowo. Wiąże się to z koniecznością częstego oczyszczania tych posadzek, z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz zabrudzeń, które powstają wskutek stąpania po powierzchni podłogowej, jak również wskutek funkcjonowania maszyn, które mogą generować pewne zanieczyszczenia. W każdym zakładzie, w którym konieczność częstego oczyszczania powierzchni podłogowej jest bardzo wzmożona, swoje zastosowanie znajdują specjalne systemy, które umożliwiają szybkie i efektywne usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni podłogowej. Nowoczesny system ecoflex nilfisk, posiada zastosowany odkurzacz, szczotki, a także mopy obrotowe, dzięki czemu możliwe jest zarówno odkurzanie powierzchni podłogowej, jak również jej jednoczesne mycie z wykorzystaniem wody oraz czyszczących środków chemicznych. Warto zapoznać się z funkcjonalnością oraz możliwościami wykorzystania tego rodzaju innowacyjnego sprzętu do oczyszczania posadzek.

Systemy tego rodzaju znajdują coraz większe zastosowanie na powierzchniach podłogowych oraz posadzkach w supermarketach, galeriach handlowych, a także w zakładach pracy, mieszczących się w wielometrażowych halach. Osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości w danej firmie, ma możliwość efektywnie oraz szybko usunąć wszelkie zanieczyszczenia z wykorzystaniem tego sprzętu.