Szlafrok – pomysł na prezent

Najpierw ciekawy film, potem rozdział ulubionej książki, a na koniec gorący prysznic – dla wielu z nas tak wyglądałby wieczór idealny. Po gorącym prysznicu dobrze jest uchronić się przez mroźnym powietrzem, które atakuje nas po wyjściu z kabiny. Tutaj właśnie idealnie sprawdza się ciepły, puchowy szlafrok.

Dla kogo jaki szlafrok?

szlafroki z haftemNa wieczór idealnie sprawdza się po prysznicu. O poranku, jeśli jest nam zbyt zimno by w samej piżamie przejść pod prysznic również sprawdzi się doskonale. Jest uniwersalnym prezentem, gdy musimy podarować coś komuś, kogo nie najlepiej jeszcze znamy. Na prezent z okazji wieczoru panieńskiego dobrze sprawdzi się zwiewny, romantyczny, obszyty koronką szlafrok dla przyszłej panny młodej. Szlafroki z haftem mogą być też pomysłem na trafiony prezent dla młodej pary. Dostępne są takie z napisem „Mąż” i „Żona”, które idealnie sprawdzą się na takie okazje. Każdy znajdzie coś w sam raz dla niego. Z kapturem lub bez, w ciekawy wzór lub jednolity, obszyty koronką lub z haftem – słowem do wyboru do koloru. Najlepiej, jeśli wybierzemy szlafrok z przyjemnej w dotyku materiału by był miękki i delikatny. Sprawdźmy też informacje na metce na temat jego składu. Wszyscy wiemy, że naturalne włókna, jak bawełna, są lepsze w noszeniu niż poliestrowe. Pamiętajmy, że prezent możemy zrobić też sobie. Jeśli dużo podróżujemy szlafrok to dobry sposób na to, by rano szybko zająć kolejkę pod prysznic nie paradując przy wszystkich w kusej piżamie.

Jeśli dbamy o skórę dobrze jest zadbać o jej odpowiednie nawilżenie – wtedy balsam najlepiej aplikować po kąpieli. Żeby nie narażać piżamy na tłuste plamy po kremie możemy przechadzać się po mieszkaniu w podomce, czekając aż balsam się wchłonie. Możemy robić to stylowo w gustownej podomce.