cięcie tworzyw sztucznych

Student szuka pracy przy cięciu tworzyw sztucznych

Studia skończyłem, bo mi rodzice tak kazali. Mnie do nauki nigdy nie ciągnęło, bo od zawsze chciałem pracować. Skończyłem te studia i zabrałem się za szukanie pracy. W przyszłości chcę otworzyć własną działalność, ale najpierw muszę zdobyć odpowiednią wiedzę.

Cięcie tworzyw sztucznych jest przydatne

cięcie tworzyw sztucznychSwego czasu wykonywałem cięcie tworzyw sztucznych u wujka w firmie i tym właśnie chciałem się zająć. U nas w mieście jest przedsiębiorca, który produkuje tworzywa techniczne wysokiej jakości oraz różnorodne gabloty pleksi. Udam się więc do niego zapytać, czy nie miałby dla mnie jakiegoś zajęcia. Wiem, jak się wykonuje precyzyjne ciecie tworzyw sztucznych to na pewno przydam się w takim przedsiębiorstwie. W poniedziałek z samego rana pojechałem do tego przedsiębiorstwa. Niestety właściciela tego dnia nie było i miałem przyjechać ponownie w czwartek. Pojechałem więc zgodnie z zaleceniami i tym razem był właściciel na miejscu. Poprosiłem o rozmowę i ku mojemu zdziwieniu właściciel zgodził się ze mną porozmawiać. Na początek powiedziałem mu, że wiem, iż wykonuje tworzywa techniczne z najtrwalszych materiałów a jego gabloty pleksi są jednymi z najlepszych. Dopiero później przeszedłem do sedna sprawy. Powiedziałem, że interesuje mnie praca w jego przedsiębiorstwie, ponieważ chciałbym wykonywać u niego cięcie tworzyw sztucznych. Mam odpowiednie doświadczenie i doskonale nadaję się na to stanowisko. Właściciel powiedział, że ma już pracownika, który wykonuje cięcie tworzyw sztucznych i jest dość z niego zadowolony. Nie potrzebuje dodatkowej osoby. Zaoferował mi jednak pracę w dziale jakości.

Miałbym sprawdzać tworzywa techniczne oraz oczywiście pozostałe produkty. Pomysł nawet mi się spodobał i przystałem na jego propozycję. To był dość udany dzień, ponieważ udało mi się zdobyć pracę.