drzwi

Sprzedaż atrakcyjnych drzwi pomysłem na biznes

Jakiś czas temu byłem na wakacjach w Chorwacji i poznałem tam podlaskiego producenta. Bardzo dobrze nam się spędzało czas i wymieniliśmy się telefonami. Facet produkuje drzwi każdego rodzaju i jest znany w całym województwie podlaskim.

Drzwi w dobrej cenie

drzwiKiedy wróciłem już do z wakacji do Białegostoku, to dużo myślałem o tym producencie. Doszedłem do wniosku, że mógłbym otworzyć własny sklep i sprzedawać drzwi, w które bym się u niego zaopatrywał. Pomysł wydał mi się doskonały, dlatego następnego dnia od razu zadzwoniłem do Mieczysława. Zaproponował mi spotkanie w jednej restauracji w centrum Białegostoku jeszcze tego samego dnia. Kiedy się spotkaliśmy od razu mu opowiedziałem o swoim pomyśle. Mietek powiedział, że mogę od niego kupować atrakcyjne drzwi w Białymstoku bardzo atrakcyjnej cenie i sporządzimy warunki umowy, które będą bardzo korzystne dla każdej ze stron. Bardzo się ucieszyłem, że będę sprzedawał jego drzwi, ponieważ są ona bardzo dobrej jakości i na pewno sprzedaż będę miał na bardzo wysokim poziomie. Kiedy wróciłem ze spotkania od razu zabrałem się do pracy. Zarejestrowałem swoją działalność oraz znalazłem odpowiedni lokal w centrum Białegostoku. Kiedy już wszystko będzie przygotowane, to pojadę do producenta po drzwi, które będę sprzedawał. Na początek chcę sprzedawać drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne. Jeżeli sprzedaż się rozwinie, to wprowadzę jeszcze drzwi przeciwpożarowe oraz drzwi antywłamaniowe. Myślę, że w ciągu miesiąca się wszystko rozstrzygnie. Jestem pewien, że odniosę sukces. Jestem zdeterminowany i pewny siebie.

Wiem, że drzwi, które będą sprzedawał są naprawdę bardzo dobre, dlatego nie obawiam się porażki. Muszę jeszcze pomyśleć o reklamie, aby o moim sklepie dowiedziało się jak najwięcej potencjalnych klientów.