walizki do ryanaira

Sklep z solidnymi walizkami do ryanaira

Pracuje w sklepie z walizkami. Wcześniej pracowałam w sklepie odzieżowym. I naprawdę bardzo lubiłam tą pracę. Jednak sklep, w którym pracowałam skończyła się dzierżawa w galerii i właściciel niestety jej nie przedłużył.

Walizki do ryanaira są atrakcyjne

walizki do ryanairaTym samym musiałam szukać pracy. Praca w galerii ma taki plus, że gdy tylko gdzieś pojawiło się ogłoszenie o tym, że gdzieś poszukują pracowników to zaraz o tym wiedziałam. I w taki właśnie sposób znalazłam ta pracę w sklepie z walizkami. Jest to zupełnie inny asortyment od tego do jakiego jestem przyzwyczajona, ale przecież wszystkiego można się nauczyć jeśli się tylko chce. W tym sklepie były walizki różnych marek i musiałam się o nich dużo dowiedzieć. Czym się od siebie różnią i komu jakie polecać. Były na przykład specjalne solidne walizki do ryanaira i inne do reszty linii lotniczych. W sklepie są też torebki puccini, które od razu mi się spodobały. A spodobały mi się do tego stopnia, że stwierdziłam że zaraz za pierwszą wypłatę muszę sobie jedną taką kupić. Są tu też walizki march, które są tak naprawdę bardzo ekskluzywne i eleganckie. Pasują do bardzo wytwornych pań. Podobają mi się walizki puccini i ich ceny nie są tak naprawdę bardzo wysokie. Taka cena za puccini walizki jest po prostu adekwatna do tego z jakiego materiału została wykonana. Klienci z tego co zauważyłam najczęściej pytają się o walizki kabinowe bo są podobno najbardziej trwałe. Jak dla mnie wszystko zależy od tego jakim środkiem lokomocji będzie się podróżowało. Teraz już wiem, że do wszystkiego powinno się dopasować walizkę.

Pewnie pracując w tym sklepie dłużej za jakiś czas będę posiadaczką kilku różnych walizek dopasowanych do tego czym będę akurat podróżować. Ja najczęściej jeżdżę samochodem a tu walizka nie ma już tak wielkiego znaczenia.