Rodzinny nadmorski urlop

Wspólnie z żoną co roku w czerwcu zasiadamy do rozmowy o tegorocznych wakacjach. Co roku wybieramy się na nie wspólnie z dziećmi. W tym roku postanowiliśmy wybrać się nad morze, ponieważ synoptycy zapowiadali, że lato nad polskim morzem będzie wyjątkowo udane. Postanowiliśmy pójść za ich radą i spędzić nad Bałtykiem piękny urlop, wraz ze swoimi ukochanymi pociechami.

Wakacje z rodziną nad Bałtykiem

wakacje rodzinne nad polskim morzemMuszę przyznać, że zarówno ja, jak i moja małżonka, mamy stresującą pracę. Jest ona niezwykle wymagająca. Dlatego też kiedy nadszedł czerwiec, bardzo się cieszyliśmy, że możemy usiąść na kanapie i porozmawiać o czymś tak przyjemnym, jak nasz tegoroczny urlop. Tym razem postanowiliśmy udać się na wakacje rodzinne nad polskim morzem. Było tak dlatego, że według zapowiedzi synoptyków, którym ufamy, lato nad Bałtykiem miało być wyjątkowo udane. Musieliśmy więc poszukać pensjonatu, który byłby przyjazny dzieciom, w szczególności tak aktywnym, jak nasze pociechy. Kiedy w końcu znaleźliśmy odpowiedni pensjonat, który zapewniał również zajęcia dla dzieciaczków, od razu chwyciłem za telefon, by się z nimi skontaktować. Gdy tylko okazało się, że mają wolny termin w czasie, który nam odpowiadał, nie wahałem się ani chwili dłużej, od razu rezerwując swojej rodzinie pobyt w tym pensjonacie. Byłem niezwykle zadowolony ze swojej decyzji, czując, że będą to naprawdę świetnie wakacje.

Na szczęście intuicja mnie nie zawiodła. Okazało się, że nasze rodzinne wakacje nad polskim morzem były jednymi z lepszych! Bawiliśmy się bowiem doskonale. Sam pensjonat również jest godny polecenia, dlatego też niewykluczone, że udamy się do niego i w przyszłym roku! Z pewnością jednak polecimy go naszym znajomym, którzy będą szukali odpowiedniego miejsca na urlop z dziećmi.