Radio z obudową odporną na wnikanie wody

Są osoby, które nie wyobrażają sobie pracy bez muzyki. Niektóre z tych osób pracują jednak w trudnych i głośnych warunkach, w których słuchanie muzyki może stanowić duży problem. Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym nawet w takich warunkach można słuchać muzyki.

Zasilanie akumulatorowe w radiach do pracy w trudnych warunkach

hitachi radio ur18dslMowa o radiach, które przeznaczone są do stosowania w zakładach przemysłowych, warsztatach, halach i nie tylko. Wszędzie tam gdzie jest głośno i brudno radia będą działać doskonale. Najlepiej postawić na radia, które pochodzą od znanych i cenionych producentów takich jak np. Hitachi. Są to radia, które posiadają bardzo mocną obudowę. Wiadomo, że w takich warunkach radio może upaść na podłogę lub zostać przygniecione. Zastosowanie wytrzymałej obudowy sprawia, że radio jest odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Takie hitachi radio ur18dsl posiada ekranik LCD, na którym wszystko jest bardzo dobrze widoczne. Antenka jest zbudowana tak, by móc ją ustawiać pod różnymi kątami (jest elastyczna). W związku z tym sygnał radiowy jest zawsze bardzo dobry. W radiu Hitachi zastosowano najlepsze głośniki, które zapewnić mogą najwyższą jakość dźwięku. Do tego warto wspomnieć o zabezpieczeniach przeciwpyłowych. W trudnych warunkach pracy w powietrzu bardzo często unoszą się pyły i inne zanieczyszczenia. Na szczęście nie wnikają one w urządzenie i nie zakłócają jego pracy. Z radia nie wydobywają się żadne szumy, ani inne zakłócenia w czasie emisji dźwięku.

Ciekawe jest również to, że radio Hitachi posiada zasilanie akumulatorowe. Oznacza to, że radio nie musi być podłączane do prądu i może działać rewelacyjnie po uprzednim naładowaniu. Obudowa radia Hitachi jest nawet odporna na wnikanie wody – jest to urządzenie wodoodporne, co z pewnością w trudnych warunkach jest dużą zaletą.