pożyczki

Przykładowa oferta banku dotycząca pożyczek

Nie da się ukryć, że w każdym mieście, czy to małym, czy dużym znajdują się banki. Gdyby ich nie było nam by trudno robić na przykład płatności, nie mielibyśmy przecież bankomatów, nie moglibyśmy uzyskać pomocy pracownikom banku na przykład w przypadku zablokowania konta internetowego i tak dalej.

Pożyczki udzielają instytucje

pożyczkiPewnie też nie ominęły by nas kredyty. Trzeba rozróżnić fakt, że one zawsze udzielane są tylko i wyłącznie przez banki. Wiem, że słowo pożyczka używana jest przy każdym otrzymaniu gotówki , ale w rzeczywistości tak nie jest. Pożyczki udzielają instytucje, które nie są bankami, czyli tak zwane parabanki. Może skupię się na kredytach. Chciałam wam przedstawić przykładową ofertę banku na temat właśnie kredytów. Ten przykład będzie opisany na przykładzie kredytu jednego z banków w Rzeszowie, dlatego tam gdyż ja w tym banku brałam kredyt. Może nazwy banku nie będę podawać, ponieważ na tym etapie jest to zbyteczne. Każdy bank ma własne indywidualne zasady przydzielania kredytu, a więc i oferta będzie się znacznie różnić. Może zacznę od tego, że kredyty hipoteczne są podstawową ofertą w każdym banku, również ten w Rzeszowie ją ma. Pracownik banku przedstawia nam dogłębnie dana ofertę, zapoznaje nas z jej szczegółami, możemy zadawać dowolną ilość pytań na temat kredytu, zawsze uzyskamy odpowiedź. Ja brałam kredyt na własne potrzeby, czyli konsumencki. Mogłam dowolnie ustalić sobie spłatę rat kredytów, jak tylko chciałam. Jeśli bym spłacała w terminie, to dostane taki bonus, że jedna ratę będę mogła zapłacić w innym terminie.

Oprocentowanie kredytu też było niskie, co najważniejsze nie była liczona prowizja, nie tak jak przy udzieleniu chwilówki. Oferta ta też zawierała różne bonusy, czyli jeśli wezmę kredyt na 5000 zł to dostane 50zł.

Więcej na stronie http://multifinanse24.pl