Przyciemnianie szyb w moim aucie

Jako kierowca zawsze dbam o bezpieczeństwo i komfort jazdy, zarówno swój, jak i pasażerów. Staram się, by podróż mijała przyjemnie. Zimą jest o tyle łatwiej, że nagrzać samochód można szybciej niż go wychłodzić. Mam także podgrzewane siedzenia z przodu, co podwyższa komfort podróżowania.

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb samochodowych

przyciemnianie szyb bytomLatem tak dobrze nie jest. Trzeba wyjść wcześniej by otworzyć auto, by się trochę przewietrzyło i dopiero wsiadać. Wszystko jest nagrzane, a zanim klima ruszy to chwila potrawa. Przeszkadzało mi także rażące w oczy słońce. Nie znoszę nosić okularów wszelkiego typu, bardzo mi one przeszkadzają. A latem osłony przeciwsłoneczne w aucie nie zawsze dają pożądany efekt. Postanowiłam poszukać rozwiązania tych problemów i uznałam, że najlepszym wyjściem będzie przyciemnianie szyb bytom. Udałam się do zakładu który się w tym specjalizował. Zapewnili mnie, że oferują wyłącznie bezinwazyjne przyciemnianie szyb, także niczego nie będą rozmontowywać. Nakładają specjalną folię dociętą na wymiar okna i gotowe. Taka usługa nie trwa długo, a auto od razu jest gotowe do dalszej jazdy. Dzięki ciemnej folii na szybach auto nie będzie się nagrzewało, a dodatkowo nie będę musiała nosić okularów przeciwsłonecznych w trakcie jazdy, by słoneczne promienie nie będą mnie oślepiały. To była zdecydowanie inwestycja na lata. Nie tylko praktyczna, ale i estetyczna, bo mój samochód nabrało sportowego charakteru i prezentuje się bardziej luksusowo.

Wcześniej o tym nie pomyślałam, ale przyciemnianie szyb podnosi też poczucie prywatności w aucie, a sama folia wzmacnia szybę, więc nie stłucze się ona tak łatwo. Warto było zainwestować w folie chroniące przed światłem słonecznym. Teraz jazda moim autem jest dużo bardziej komfortowa.