autobus

Przewoźnicy i busy do Niemiec

Ostatnio możemy zauważyć wzrost zainteresowania pracą przewoźnika. Nie chodzi tu o pracę kierowcy autobusu lecz o prywatne przedsięwzięcia. W wielu miastach możemy spotkać dodatkowe busy, które nie dość, że są zazwyczaj tańsze od biletu autobusowego, to na dodatek szybciej dowiozą nas na miejsce.

Busy do Niemiec i ich pracownicy

tobus” width=”241″ height=”209″ />

Takie przedsięwzięcie stanowi duży problem dla PKS-u. Jednak na pewno nie zaobserwujemy spadku takich działań. Raczej nastąpi rozwój po zaobserwowaniu zainteresowania pasażerów. Sama kilkukrotnie korzystałam z usług przewoźników. Bilet był tańszy choć czas jazdy wcale nie był krótszy. Czasem zdarzało się nam przyjechać kilka minut wcześniej, a to tak naprawdę żadna oszczędność czasowa. Dodatkowo jazda była niewygodna, było ciasno i odczuwało się każdą dziurę. Zupełnie inaczej wyglądają przewozy do Szwajcarii. Nawet krótsze trasy jak przewozy do Niemiec są bardzo komfortowe. Takie , komfortowe busy do Niemiec są bardzo dobrze przygotowane do trasy i wyposażone we wszelkie udogodnienia. Nierzadko jest tam zainstalowany telewizor i dostępny internet. Jedynie może być niewygodnie na dłuższą metę, gdyż najzwyczajniej w świcie wtedy pragniemy się już położyć. Przewoźnicy robią kawał dobrej roboty. Dzięki nim na miejscu jesteśmy szybciej a to w podróżach międzynarodowych ogromny plus.

Gdybym miała teraz wybrać się w jakąś podróż, zdecydowanie skorzystałabym z wynajęcia takiego busa. Nie jest to duży koszt, a daje nam poczucie bezpieczeństwa. Nie każdy z nas ma tyle odwagi by samemu kierować do obcego kraju. Busy są dla takich osób więc wybawieniem.