Produkowanie mebli do biura

 

Bardzo długo zastanawiałem się nad tym, czy podjąć ryzyko i założyć własną firmę. Dotychczas pracowałem na etacie wraz ze swoim długoletnim znajomym. Praca ta mnie absolutnie nie pasjonowała. Wykonywałem ją tylko po to, by zarabiać pieniądze. Po jakimś czasie jednak nie wytrzymałem i się zwolniłem. Postanowiłem otworzyć własną działalność i produkować meble. Stolarstwo zawsze było moim hobby. 

Produkowanie mebli biurowych stało się moim życiowym biznesem oraz pasją

producent mebli biurowychSzczerze mówiąc bardzo obawiałem się startu z własnym biznesem. Bałem się, że nie podołam z nawałem pracy papierkowej, że nie będę umiał pozyskiwać nowych klientów. Wszystko to jednak nie stanowiło dla mnie problemu. Z czasem zleciłem założenie strony internetowej mojej firmy i jej reklamę w Sieci. Reklamowałem się jako producent mebli biurowych. Wszystko to dodawało mi pewności siebie i swoistego wiatru w żagle. Poczułem, że mogę przenosić góry. Miałem bardzo dużo zleceń nie tylko od lokalnych firm, ale również od tych nierzadko znajdujących się na drugim końcu polski. Zbudowałem sobie bowiem solidne portfolio, które podobało się potencjalnym klientom. Przy obecnych możliwościach techniki, dzięki którym można transportować wszystko wszędzie, wysyłka na drugi koniec Polski nie stanowi żadnej przeszkody. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ na co dzień po prostu czuję, że nic mnie nie ogranicza.

Dzisiaj jestem bardzo zadowolony, że odważyłem się niejako zacząć swoje życie zawodowe od zera i założyć własną firmę. Był to bardzo odważny krok, ponieważ ryzykowałem swoją stabilną pracę dla nowego, niepewnego rozdziału w swoim życiu. Okazało się jednak, że produkcja mebli do biur stała się moim prawdziwym hobby i w tym momencie jestem prawdziwie spełnionym zawodowo człowiekiem.