malowanie antykorozyjne

Pracownik fizyczny poszukuje pracy przy malowaniu antykorozyjnym

Nazywam się Eugeniusz i mam czterdzieści siedem lat. Od dłuższego czasu poszukuję pracy i w końcu znalazłem firmę, która mnie zainteresowała. Wysłałem więc do nich swoje zgłoszenie i czekam na odpowiedź.

Malowanie antykorozyjne jest mi znane

malowanie antykorozyjneW firmie tej wykonywałbym malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych oraz oczywiście malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych. W poprzedniej firmie wykonywałem malowanie antykorozyjne i doskonale wiem, na czym to polega. Kiedy była u nas inspekcja techniczna powłok malarskich, to zawsze wszystko było wykonane doskonale. Wszystkie zabezpieczenia konstrukcji stalowych były wykonane prawidłowo i szef był zawsze ze mnie zadowolony. Wiem, że jak ta firma mnie zatrudni, to na pewno sobie poradzę. W liście motywacyjnym umieściłem informację, że wykonywałem malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych oraz doskonale wiem jak wykonuje się malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych. Wiem, że moje doświadczenie na pewno będzie pomocne i liczę na to, że uda mi się zatrudnić w tej firmie. Po kilku dniach zadzwonił do mnie pracownik tej firmy i zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Do spotkania przygotowałem się bardzo starannie. Na spotkaniu zostałem zapytany czy wiem na czym polega inspekcja techniczna powłok malarskich oraz czy wykonywałem zabezpieczenia konstrukcji stalowych. O wszystkim dokładnie opowiedziałem i zauważyłem, że człowiek ten był bardzo zadowolony z mojej wiedzy oraz doświadczenia. Otrzymałem zatrudnienie na okres próbny. Mam wykonywać malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych na początek a później dostanę jeszcze malowanie antykorozyjne, co mnie bardzo ucieszyło.

Wiem, że sprawdzę się w tej pracy i właściciel będzie ze mnie na pewno zadowolony. W końcu mam pracę i jestem z tego bardzo szczęśliwy.

Więcej na stronie http://www.blueflamesteel.com