Praca w sklepie z grami planszowymi

 

Po studiach udało mi się bardzo szybko znaleźć pracę i zrobiłam to bez niczyjej pomocy. Znajomi to mi mówili, że nie mam co liczyć na pracę tak szybko, ale okazało się ostatecznie, że wcale to tak źle nie wyglądało. Na dodatek dostałam świetną pracę w sklepie.

Gry planszowe w dobrej cenie

sklep z grami planszowymiKiedy na moim osiedlu pojawił się nowy sklep z grami planszowymi to postanowiłam spróbować szczęścia i zapytałam o zatrudnienie. Był to nowy sklep i liczyłam na to, że poszukują nowych pracowników do pracy. Mimo braku doświadczenia dostałam tę pracę i byłam z tego bardzo zadowolona. Praca w sklepie była o tyle ciekawa, że poznałam wszystkie gry planszowe. Niektóre znałam, bo mam w domu mnóstwo gier. Zawsze jak jakiś klient do mnie przychodził prosić o poradę to wiedziałam dokładnie co mu polecić. Najbardziej cieszył mnie fakt, że mogłam dużo czasu spędzać z dzieciakami. One najczęściej odwiedzały nasz sklep z grami planszowymi i mogłam dużo z nimi rozmawiać. Pewnego dnia wpadłam na pomysł, ażeby otworzyć taki kącik dla graczy i kierownik sklepu stwierdził, że to świetny pomysł. Dzięki temu każdy przed zakupem gry miał możliwość sprawdzić czy mu odpowiada. Wiedziałam od razu, że ta taktyka zdecydowanie podwyższy nam sprzedaż i tak właśnie było. Szefowa powiedziała, że mimo braku doświadczenia to jestem całkiem niezła. Kącik dla graczy cieszył się ogromnym zainteresowaniem co przysporzyło nam jeszcze większe ilości klientów. Sklep z grami był już znany w całym naszym mieście.

W sklepie praca mi odpowiadała i nie chciałam nigdy jej zmieniać. Jedyne co się zmieniło to moje stanowisko, ponieważ zostałam kierownikiem sklepu. Dzięki mnie wszystko poszło w dobrym kierunku i właściciel sieci uznał, że zasłużyłam na taki awans swoją ciężką pracą.