Podarowanie dziewczynie pierścionka z bursztynem

Wiktoria była moją dziewczyną od ośmiu lat. Zaczęliśmy ze sobą chodzić w szkole średniej i nie spieszyliśmy się z niczym. Każde z nas miało plany na przyszłość, które chciało zrealizować. Do ślubu nikomu nie było spieszno, ponieważ to mogło poczekać.

Wizyta w sklepie z tanimi pierścionkami

srebrny pierścionek z bursztynem cenaKiedy Wiktoria dostała umowę o pracę na czas nieokreślony i ukończyła studia, to wiedziałem już, że był to idealny moment na to, żeby jej się oświadczyć. Zdecydowałem się więc poszukać jakiegoś odpowiedniego pierścionka dla niej. Wiedziałem, że najbardziej spodoba jej się srebrny pierścionek z bursztynem cena takiego pierścionka nie była wysoka i mogłem pozwolić sobie na tego typu wydatek. Moja dziewczyna nie lubiła biżuterii ze złota i nigdy jej nie nosiła. Od samego początku wiedziałem więc, że pierścionek zaręczynowy musiał być srebrny. Dlaczego z bursztynem? Ponieważ Wiktoria kochała bursztyny i zawsze przywoziła je z wycieczki. Chciałem dać swojej przyszłej żonie najpiękniejszy pierścionek i wybrałem się do sklepu, gdzie były nie tylko najniższe ceny, ale też masa pięknych pierścionków właśnie z bursztynem. Rozmiar znałem i bez obaw mogłem dokonać odpowiedniego wyboru. Wybrałem delikatny pierścionek, który w mojej ocenie idealnie pasuje do mojej dziewczyny. Byłem podekscytowany tymi zakupami i nie mogłem doczekać się, kiedy podaruję ten pierścionek Wiktorii. Bursztyn był piękny i wiedziałem, że będzie nim zachwycona. Zamierzałem się oświadczyć w najbliższy weekend.

W sobotę z samego rana byłem zdenerwowany i Wiktoria od razu zorientowała się, że coś się dzieje. Zaznaczyłem jej, że to będzie dla nas bardzo ważny dzień. Zaprosiłem ją do restauracji na kolację i sądzę, że podejrzewała co planowałem. Czułem, że przyjmie moje oświadczyny.