Podarki dla pracowników

Jestem szefem niedużej, aczkolwiek prężnie działającej firmy. Uwielbiam swoją pracę, ponieważ z dnia na dzień mogę obserwować, jak dobrze funkcjonuje firma, którą budowałem przez lata. Teraz kiedy zbliżała się Gwiazdka, postanowiłem pomyśleć nad upominkami, które pracownicy mogliby ode mnie otrzymać. Chciałem, by było to coś naprawdę ciekawego i sympatycznego. Tym bardziej że miałem kilka pomysłów.

Wybór prezentów dla pracowników

jaki prezent dla pracownikaBędąc szefem niedużej firmy, muszę zwracać bardzo dużą uwagę na morale wśród moich pracowników i ich chęci do pracy w mojej organizacji. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ żyję w przeświadczeniu, że naprawdę mam wśród swoich pracowników grono rewelacyjnych specjalistów. Niekoniecznie chciałbym, żeby znaleźli się u konkurencji i rozwijali konkurencyjne biznesy. Dlatego też kiedy zbliżał się okres świąteczny, zacząłem myśleć nad jednym: jaki prezent dla pracownika ucieszyłby go najbardziej. Miałem w głowie naprawdę dużo pomysłów. Zacząłem przeglądać także interesujące zestawienia, w których prezentowane były różne idee. W końcu jednak stwierdziłem, że sprawię swoim podwładnym kosze prezentowe ze słodyczami oraz wręczę vouchery na bilety do kina. Stwierdziłem, że będzie to z mojej strony naprawdę miły gest, który zostanie doceniony przez pracowników. Rzecz jasna na ich konta wpłyną coroczne świąteczne premie, jednak to było już oczywiste. 

Kiedy nadszedł dzień, w którym wspólnie, firmowo obchodziliśmy święta, byłem bardzo podekscytowany. Nie mogłem się doczekać reakcji pracowników na podarki, które im sprawiłem. Szybko okazało się, że poszedłem dobrym tropem, ponieważ na twarzach pracowników mogłem dostrzec prawdziwą, dziecięcą radość. Niezwykle się cieszę, że wszystko poszło zgodnie z planem.