trener osobisty

Odchudzanie koleżanki i trener osobisty

Moja koleżanka ma problem ze swoją wagą. W sumie tak naprawdę nigdy nie doszła do swojej wagi sprzed ciąży. Dziewczyna ma naprawdę wielkiego pecha. Bo w sumie próbowała naprawdę najróżniejszych diet i jakoś nic jej nie pomogło.

Trener osobisty i kilogramy po ciąży

trener osobistyPo prostu w trakcie ciąży zmienił się jej tak metabolizm, że teraz bardzo ciężko jest jej zrzucić nadprogramowe kilogramy. Najgorsze w jej wyglądzie jest to, że ma naprawdę bardzo duży brzuch a to jak wiadomo jest naprawdę niezdrowe dla naszego organizmu. Koleżanka tak bardzo nie mogła pogodzić się swoim nowym wyglądem, że stwierdziła że musi iść po pomoc do specjalisty. Poszła do dietetyka po dietę, która będzie ułożona specjalnie dla niej. a także zapisała się na siłownie do Warszawy gdzie pracuje trener osobisty znany z tego, że ma bardzo dobre rezultaty w pracy z osobami z nadwagą. Koleżanka bała się trochę tego, że trener osobisty da jej taki wycisk, że cały czas będzie chodziła obolała. A przecież ma dużo obowiązków na co dzień przy małym dziecku i nie może sobie pozwolić na to, że będzie obolała i przez to gorzej będzie się zajmowała dzieckiem. Jednak nie było tak strasznie jak to sobie wyobrażała. Okazało się, że trener personalny dobrał dla niej na początek naprawdę bardzo łagodny trening. W sumie nie była jeszcze na tyle sprawna fizycznie by móc trenować mocniej. jednak z czasem trener personalny zwiększał intensywność treningów. Widać było dość szybko efekty. Widocznie dobra zbilansowana dieta plus trening to jest właśnie sukces w drodze po nową sylwetkę. Koleżanka była nie tylko coraz chudsza, ale także wyglądała na coraz bardziej szczęśliwą.

Na pierwszy rzut oka widać było także, że w znacznym stopniu poprawiła się jej cera, z którą także od jakiegoś czasu miała problem. Wszystko jednym słowem szło w dobrym kierunku.

Więcej o trenerze na stronie www.elitezone.com.pl