Nowoczesne aranżacje wnętrz

Wiele szczegółów dekoracyjnych w mieszkaniu oraz konkretnie dobrane dodatki składają się na określoną aranżację mieszkania. Dzięki różnym elementom wykończeniowym można nadać mieszkaniu pewien klimat – odpowiadający indywidualnym upodobaniom. 

Wyposażenie okien – kasetowe systemy rolet 

rolety w kasecie dzień nocMamy obecnie do dyspozycji wiele ciekawych rozwiązań, które można dopasować do siebie stylistycznie i kolorystycznie. Interesujące pomysły można wdrożyć m.in. w wyposażeniu okien. W ofertach producentów znajdziemy różne propozycje firan i zasłon, rolet oraz paneli dekoracyjnych. Bardzo wygodnym i świetnie prezentującym się rozwiązaniem są rolety w systemie kasetowym. Rolety w kasecie mogą stanowić dopełnienie aranżacji lub ciekawy element dekoracyjny w mieszkaniu. Do wyboru mamy różne wymiary i kolory. Wszystkie parametry można dokładnie dopasować do indywidualnych oczekiwań. Najbardziej uproszczona forma rolety w kasecie to mini roleta PCV z mniejszą średnicą rury nawojowej i niższymi prowadnicami. Bardziej zaawansowane systemy pozwalają na schowaniu rolety wewnątrz kasety – wygląda to bardzo estetycznie, nie doprowadza też to zabrudzenia materiału rolety. Występują też rolety z kasetą przytwierdzaną do listwy przyszybowej. Na szczególną uwagę zasługują rolety w kasecie dzień noc, które stanowią doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem w ciągu dnia, zasłaniając jednocześnie okno w nocy. Na dodatek – takie rolety wyglądają po prostu efektownie w oknach, można je wybrać spośród rozmaitych kolorów. 

Zastosowanie w mieszkaniu rolet kasetowych to ogromny komfort i wygoda. Przekonuje również nowoczesne wzornictwo, szeroki wybór odcieni i motywów. Dzięki takim elementom wyposażenia nasze wnętrza zyskują atrakcyjny charakter pod względem stylistycznym oraz funkcjonalnym.