Niezbędna pomoc szklarza

Szklarz to pracownik rzemieślniczy zajmujący się szkleniem czyli oprawa okien bądź pracownik w przemyśle szklarskim. Zawód zapomniany przez wielu z nas. Jednak nadal istnieje i cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ zajmuje się nie tylko oprawą okien ale również witrażami czy montażem szkła.

Pomoc szklarza przy montowaniu paneli szklanych

tani szklarz we WrocławiuOstatnio przeczytałam artykuł na temat paneli szklanych. Było to niezwykle modne rozwiązanie, które doda kuchni wyrazistości oraz nowoczesnego wyglądu. Dzięki nim nasza kuchnia stanie się bardziej praktyczna i funkcjonalna. Do wyboru było szkło przezroczyste, w kolorze bądź z dowolną grafiką. Bardzo spodobało mi się to rozwiązanie i postanowiłam odmienić swoją kuchnię. Wpisałam w wyszukiwarkę: tani szklarz we Wrocławiu, aby znaleźć firmę która zajmuje się montażem tego typu paneli. Po kilku minutach poszukiwań znalazłam. Była to firma ciesząca się pozytywną opinią klientów oraz dużym doświadczeniem w swojej branży. Postanowiłam zadzwonić i umówić się na spotkaniu. Po omówieniu wszystkich szczegółów i dobraniu odpowiednich paneli do mojej kuchni, następnego dnia przyjechał szklarz, który miał się zająć ich montażem.  Przywiózł ze sobą niezbędne, profesjonalne narzędzia i zabrał się do pracy. Jak wiadomo pracując ze szkłem nie należy się spieszyć, ponieważ może się ono uszkodzić. Najpierw przyłożył on panel na miejsce, w którym miał być przyklejony, aby sprawdzić czy wszystko będzie do siebie pasować. Następnie nałożył równomiernie niewielką ilość kleju i przykleił go do ściany i z wyczuciem docisnął go do niej. Po przyklejeniu wszystkich elementów trzeba było poczekać, aż klej wyschnie.

Jeśli więc szukacie ciekawego rozwiązania do swojej kuchni ciekawym pomysłem są panele szklane. Dzięki możliwości wyboru wzoru możemy sprawić, że nasza kuchnia nabierze charakteru. Poza tym panele bardzo łatwo utrzymać w czystości, ponieważ wystarczy je tylko przetrzeć szmatką.