Nadmorski wyjazd z dziećmi

 

Wakacje już niedługo. Jak co roku pojawia się pytanie – gdzie spędzić urlop. Każdy z domowników ma oczywiście swój własny pomysł na to gdzie można by jechać. W tym roku postanowiliśmy pozostać w kraju więc do wyboru pozostał tylko kierunek. Może wyjazd w góry albo nad morze lub Mazury.

Gdzie się wybrać nad morze z dziećmi

hotel nad morzem dla dzieciJako matka dwójki małych dzieciaków przede wszystkim szukam miejsca odpowiedniego dla nich. Wspólnie zdecydowaliśmy, że w tym roku pojedziemy nad morze. Tak dawno tam nie byliśmy. Teraz musimy jeszcze wybrać odpowiednie miejsce na pobyt. towane jakieś specjalne menu dla najmłodszych i czy dostępne są krzesełka do karmienia. To co najważniejsze dla mojego trzy latka to oczywiście atrakcje. Młodsze dziecko jeszcze z nich nie skorzysta. Hotel musi oferować szereg różnych miejsc do zabawy tak aby dzieci nie nudziły się podczas wakacyjnego pobytu. Jak zapytałam mojego synka co chciałby, żeby było w hotelu to odpowiedział, że oczywiście basen ze zjeżdżalniami. Oprócz tego przydałaby się sala zabaw z różnymi tunelami i piłeczkami. Fajnie by było, żeby część atrakcji zlokalizowanych było na świeżym powietrzu. Przydałyby się rozmaite place zabaw, mini golf lub mini zoo.

Podsumowując wybór odpowiedniego hotelu, który zadowoli wszystkich domowników jest czasochłonny ale możliwy. My wybraliśmy już miejsce naszego wakacyjnego wypoczynku nad morzem i mam nadzieje, że to będą naprawdę udane wakacje.