biuro rachunkowe

Moje biuro podatkowe jest najlepsze

Świetna firma to przede wszystkim wykwalifikowana kadra pracowników. W Bydgoszczy moje biuro rachunkowe tylko takich zatrudnia i sam przeprowadzam selekcję przy naborze. Doradztwo podatkowe to nie jest pomoc przy pakowaniu prezentu w perfumerii.

Biuro podatkowe i dobrzy pracownicy

biuro rachunkowe Nie umniejszając zdolnościom manualnym paniom z perfumerii, jednak aby dobre biuro podatkowe z Bydgoszczy mogło zatrudnić jakąkolwiek panią, musi ona posiadać wyższe wykształcenie. Tak, muszę dbać o satysfakcję klientów w Bydgoszczy i nie tylko, dlatego moje biuro rachunkowe jest tak dobre i tak świetnie mam obsadzone stanowiska. Kiedyś śmiałem się, że mamy tyle ministerialnych certyfikatów, że tak naprawdę moje biuro podatkowe to tak naprawdę wylęgarnia gwiazd. Oczywiście musicie wiedzieć, że to nie tylko tak, że jak już moje biuro rachunkowe w Bydgoszczy kogoś zatrudni to nic z nim nie robi, oprócz przekazywania zadań. Dbam o to aby moje panie i moi panowie byli zawsze doszkalani, jeździli i zdobywali kwalifikacje z prawa podatkowego nie tylko krajowego, nie tylko europejskiego, ale też światowego. Tak doradztwo podatkowe w mojej firmie musi być na jak najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że moje biuro podatkowe nie tylko będzie znane w Bydgoszczy, ale dopilnuje, że za dwa lata swoją firmę otworzę też w największych miastach w kraju. Stawiam na rozwój, a ci których biuro rachunkowe w Bydgoszczy zatrudnia najdłużej, będą obsadzani na stanowiska kierownicze w tych placówkach.

Chcę też kiedyś stworzyć zdalne biuro rachunkowe, takie przez telefon, infolinię, aby można było załatwiać sprawy, czy otrzymywać doradztwo podatkowe podczas podróży, w czasie pracy, a przede wszystkim nie ruszając się z miejsca. Takie nowoczesne doradztwo podatkowe 2.0, jak to się mówi. No, ale to dopiero marzenia, plany.