urologia

Koleżanka jest lekarzem na urologii w Bydgoszczy

Moja koleżanka z liceum została lekarzem. W sumie nic w tym dziwnego. Bo moja koleżanka naprawdę zawsze świetnie się uczyła a i pochodziła z lekarskiej rodziny. Często jednak tak jest, że jeśli rodzice jest lekarzem to któreś z dzieci także idzie w jego ślady.

Koleżanka od niedawna jest urologiem

urologiaTo dobrze bo dzięki temu mamy następne pokolenia lekarzy. Koleżanka zawsze była bardzo lubianą osoba. Była po prostu niekonfliktowa i po prostu należała do osób, których ciężko było nie lubić. Spotkałam się ostatnio z koleżanką i przy okazji tego spotkania nawet dosyć długo porozmawiałyśmy o tym co u nas słychać i co teraz robimy. Koleżanka opowiedziała, że teraz skończyła specjalizację i jest urologiem. A niedroga urologia w Bydgoszczy jako oddział znajduje się w szpitalu w Bydgoszczy i ona teraz tam właśnie pracuje. Oczywiście mama nadzieję, że nie spotkam tam koleżanki jako pacjent. Jednak dobrze wiedzieć, że jest ktoś taki kto w razie problemów urologicznych mógłby mi pomóc. W tym szpitalu jest robiona nowoczesna rehabilitacja urologiczna, którą przeprowadza właśnie moja koleżanka. Opowiadała mi, że ma bardzo różnych pacjentów. Są to zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. Wiem, w którym szpitalu pracuje koleżanka bo właśnie tam jest przeprowadzana chirurgia klatki piersiowej osób z problemami kardiologicznymi. Są też tam robione badania echa serca i jest to chyba najbardziej znany szpital w Bydgoszczy właśnie z tego. Koleżanka opowiedziała mi, że przyjmuje także pacjentów w prywatnej przychodni. I tam pracuje tyko raz w tygodniu przez kilka godzin.

Są tam specjalistyczne gabinety lekarskie i można tam trafić na lekarzy naprawdę bardzo różnych specjalizacji. Koleżanka miała jeszcze propozycję pracy w jeszcze jednej przychodni. Jednak jak na razie uważa, że wystarczy jej obowiązków.