life fitness

Koleżanka chodzi na siłownię

Moja koleżanka zawsze należała do osób puszystych. Znamy się jeszcze z czasów liceum i już wtedy miała trochę za dużo kilogramów. Zdawało się, że wcale się tym nie przejmowała. Może była trochę grubsza od rówieśników, ale nie widać było żeby z tego powodu miała jakiekolwiek kompleksy.

Fitness i sprzęt do fitnessu na siłowni

life fitnessMi zawsze to się w niej bardzo podobało, że mimo tego, że nie jest idealna jakoś nie przejmuje się tym. Jednak widziałam się z koleżanką ostatnio na kawie i byłam w szoku gdy ją tylko zobaczyłam. Tak schudła, że bym jej nie poznała. Miała naprawdę świetną figurę, którą dosyć odważnie podkreślała strojem. W rozmowie okazało się, że przez lata miała duże kompleksy związane ze swoim wyglądem jednak nie potrafiła schudnąć. Dopiero teraz miała w sobie tyle silnej woli, że poszła do dietetyka i zaczęła ćwiczyć na siłowni. Stwierdziła, że dopiero teraz czuje się z sobą naprawdę dobrze. I, że szkoda że tak późno zaczęła się odchudzać. Opowiadała o tym jak chodzi na siłownię i jak często ćwiczy. Usłyszałam nawet kup sprzęt fitness i zacznij ćwiczyć w domu jak nie masz czasu na siłownię. Myślę, że niestety miała w tym stwierdzeniu trochę racji. Cały czas uważam, że nie mam czasu na to żeby zrobić coś dla siebie. A przecież nie muszę wychodzić z domu by poćwiczyć. Taki sprzęt fitness nie jest przecież aż taki drogi. Zresztą jeśli wydam na niego trochę pieniędzy to będę miała motywację do tego by zacząć ćwiczyć. W Warszawie jest sklep gdzie jest sprzęt life fitness i w to bardzo promocyjnej cenie.

Dobrze jest mieć przecież taki sprzęt pod ręką i ćwiczyć zawsze wtedy kiedy się ma na to tylko ochotę. Dobrze, że spotkałam się z koleżanką bo zainspirowała mnie do tego żeby zacząć działać i coś w końcu z sobą zrobić. Dawno już nie uprawiałam żadnego sportu a szkoda.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://meadowgroup.pl