Gdzie w Koszalinie znajdę biuro nieruchomości?

Niedawno dowiedziałam się, że odziedziczyłam dom po dziadkach, który mieścił się w Koszalinie. Musiałam pojechać do tego miasta i załatwić wszystkie sprawy związane ze spadkiem. Kiedy już to zrobiłam, postanowiłam sprzedać dom. Doszłam do wniosku, że i tak nie będę tutaj mieszkać, a nie miałam czasu zajmować się wynajęciem tej nieruchomości.

Skorzystałam z pomocy zaufanego biura nieruchomości

biuro nieruchomości - koszalinNie miałam czasu na szukanie klientów i prezentowanie im tego domu. Doszłam więc do wniosku, że najlepiej będzie jak znajdę, jakieś zaufane biuro nieruchomości – Koszalin to na szczęście bardzo duża miejscowość, dlatego nie miałam problemów ze znalezieniem takiej firmy. Udałam się do polecanego przez wielu klientów biura nieruchomości w tym mieście. W biurze przyjął mnie agent nieruchomości, który posiadał wieloletnie doświadczenie na rynku. Powiedziałam mu, że zależy mi na szybkiej sprzedaży domu. Pomógł mi on przygotować dom na spotkania z klientami. Pomógł wykonać odpowiednie zdjęcia i napisać ogłoszenie sprzedażowe. Porównał ceny domów w tej okolicy i zaproponował wystawienie domu z taką ceną, żeby była ona dla mnie atrakcyjna, a przy tym dom szybko się sprzedał. Biuro nieruchomości zajęło się w moim imieniu pokazywaniem domu potencjalnym kupcom, którzy pojawili się bardzo szybko. Już po kilku dniach dostałam wiadomość, która mnie ucieszyła.

Znalazło się małżeństwo, które było na tyle zainteresowane tym domem, że od razu chcieli wpłacić zaliczkę i podpisać umowę przedwstępną. Tego samego dnia przyjechałam do Koszalina i podpisałam wszystkie dokumenty. Agent powiedział mi, jakich dokumentów będę potrzebować przy podpisaniu umowy notarialnej, dlatego byłam świetnie przygotowana do transakcji. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką tutaj dostałam.