Firmy zawodowo oklejające pojazdy

 

Zajmowałem się w swojej firmie flotą samochodów. Z racji tego, że posiadaliśmy wielkie samochody ciężarowe, to aż grzechem byłoby nie skorzystać z możliwości różnorodnego oklejenia, które na pewno będzie bardzo dobrą wizytówką naszej firmy. Dodatkowo widzieliśmy bardzo duży potencjał marketingowy w takim działaniu.

Projekt graficzny potrzebny przy oklejaniu

tok” width=”250″ height=”141″ />Pierwsze, co postanowiliśmy więc zrobić to przygotowanie projektu graficznego zgodnie z przesłanymi wytycznymi od pracowników firmy, z którą się skontaktowaliśmy. Oklejanie samochodów zawsze wymaga odpowiedniego projektu. Z racji tego, że całość prac wykonywana jest na folii, która później zostaje bardzo precyzyjnie przycięta. Oklejanie samochodów białystok pozwala na zarówno zmianę wyglądu zewnętrznego naszego samochodu, a także na umieszczenie dowolnej grafiki w dowolnym miejscu. Dzięki czemu można dowolnie przerabiać posiadane samochodu. Z racji tego, że zajmowałem się na co dzień dość sporą flotą samochodów dobrze wiedziałem, że mogę liczyć na atrakcyjne rabaty jeśli chodzi o oddanie kilkunastu pojazdów do oklejenia. Taka operacja wymagała przede wszystkim przemyślenia tego, w jakiś sposób dostarczę wszystkie pojazdy do oklejenia. Aby usługa została wykonana jak najbardziej sprawnie po wykonanej pracy pracownicy firmy polecają zostawić pojazd nawet na całą noc w warsztacie, aby folia dobrze wyschła. Na dodatek po skończonej pracy wykorzystuje sie jeszcze ciepłe powietrze, aby odpowiednio modelować folię naklejoną na pojeździe.

Moje zamówienie było dość nietypowe z tego względu, że posiadałem do oklejenia znacznie większe pojazdy. Samochody ciężarowe wymagają przede wszystkim znacznie więcej pracy od pracowników firmy. Stąd też taka usługa będzie nieco droższa niż w przypadku prac wykonywanych przy samochodach osobowych.