Ekstrawaganckie zasłony do mieszkania

Zawsze wydawało mi się, że jestem minimalistką. W sczególności jeżeli chodzi o wyposażenie i wystrój wnętrz. W moim mieszkaniu zawsze wygrywała prostota – pod względem mebli, kolorów, jak i ozdób, czy ogólnie akcesoriów mieszkaniowych. Jednakże od pewnego czasu zaczęłam trochę eksperymentować i mieszkanie, choć nadal proste, nabrało trochę ciekawszego wyglądu.

Zasłony wprowadzają nowoczesny klimat w pomieszczeniach

zasłony w różeWydaje mi się, że kluczem do ładnego wyglądu mieszkania, czy też oczywiście domu, są dodatki. Wiele osob nie zwraca na to uwagi, ale moim zdaniem dobrze dobrane akcesoria i ozdoby potrafią w niesamowity sposób odmienić wnętrze. Ale nie należy kupować czego popadnie – zbyt zagracone dodatkami w różnym stylu pomieszczenia nie wyglądają dobrze, tylko niechlujnie. W moim przypadku bardzo dużą rolę w mieszkaniu odgrywają firany oraz zasłony. Jestem fanką ekstrawaganckich zasłon, które świetnie kontrastują z łagodnymi kolorami mebli i ścian. Moje ulubione są zdecydowanie zasłony w róże, które znajdują się w moim salonie. Są one trochę esktrawaganckie, ale nie wyglądają kiczowato. Choć różne to motyw dość klasyczny to jednak róże nadrukowane na materiale moich zasłon są duże i są w różnych kolorach. Bardzo mi się to podoba, ponieważ ożywia to mój salon. Oprócz tego wygląda to bardzo nowocześnie, a ja nie W tych zasłonach świetne jest również to, że są one grube, a więc nie przepuszczają żadnego światła. A takie coś bardzo mi odpowiada kiedy robię sobie z chłopakiem domowe kino w salonie.

Nie będę ukrywać – jestem bardzo zadowolona z tego w jakim kierunku idzie wystrój całego mojego mieszkania. Nie jest ono coprawda jeszcze w pełnie wykończone jeżeli chodzi o ozdoby, a do tego nie wymieniłam jezcze wszystkich mebli, ale ogólny wygląd mieszkania jest naprawdę super. Cieszę się, że za sprawą np. zasłon i innych tkanin udało mi się zachować w miejscu, w którym mieszkam minimalizm, który tak kocham ale jednocześnie sprawić, że pomieszczenia nie wyglądają na nudne.