Drzwi przesuwne do sypialni

Miałam dość starego wystroju mieszkania. Wszystko wydawało mi się nudne, sztampowe i oklepane. Potrzebowałam zdecydowanie jakiejś zmiany. Oczywiście problemem były finanse. Nie mogłam wydawać kroci na wypasione meble i dziwne pomysły, które szybko się znudzą. Musiałam wszystko dobrze przemyśleć.

Oryginalne i praktyczne drzwi przesuwne

drzwi przesuwne szczecinNajbardziej chciałam zmienić sypialnię, bo w niej obecnie pracowałam, a także oczywiście spałam. Reszta pomieszczeń mogła na razie poczekać. Przede wszystkim wiedziałam że pora przemalować ściany. Zamiast słonecznego odcienia żółtego wybrałam sobie jasny odcień brązu. Malowanie nie zajmuje wiele czasu, a sama farba jest tania. Co do podłóg to zdecydowałam się na zakup dywanu pod łóżko. Dywan był płaski, z krótkim włoskiem, więc jego czyszczenie nie będzie problematyczne. Zamówiłam też przy okazji kilka drobiazgów dekoracyjnych. Chciałam coś też zrobić z drzwiami. Obecne miały okienka, których nie chciałam. Poza tym kolor nie pasował obecnie do barwy ścian. Chciałam mieć coś, co będzie oryginalne, ale też będzie praktyczne. W oko wpadły mi drzwi przesuwne szczecin. Takie drzwi nie było montowane w futrynie jak normalne. Na ścianie nad otworem drzwiowym znajdowała się szyna po której drzwi się przesuwały. Mogłam zatem inaczej ustawiać meble, bo skoro drzwi się nie uchylają to miałam więcej miejsca. Drzwi były w pełni zabudowane, bez okienek, miał ładny uchwyt. To był zdecydowanie najlepszy wybór do mojej sypialni.

Teraz moja sypialnia wygląda doskonale. Od razu mi się w niej lepiej relaksuje i pracuje. Kolory, faktury, meble i dodatki – wszystko tworzy harmonijną całość. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła zabrać się także za nową aranżację w salonie, a może i w kuchni z jadalnią. Czas pokaże.