renault części

Części do renault i citroena mogą być prezentami dla taty

Mój tato stwierdził, że musi odnowić swoje stare samochody. Trzyma te pożal się boże klasyki w garażu, już chyba drugą dekadę. No, ale zeszłego wieku. Mówię mu, że mu mogę pomóc w naprawie, mam paru praktykantów w warsztacie to machną mu naprawę w ramach zajęć.

Części do renault się przydadzą

renault częściTylko problem się pojawił, skąd mam wziąć te części do citroena jakie są potrzebne do reperacji tego klasyka. Patrzę na niego i załamuję ręce, w kraju już takich części do citroena nie ma. A ja nie wiem, czy mam je sprowadzać z zagranicy. Tata stwierdził, że zapłaci każdą kwotę, mam te części do citroena sprowadzić, choćby nie wie co. Zaangażowanie taty, zrekompensowało mi poczucie bezradności. Natomiast pojawił się drugi szkopuł. Ponieważ części do samochodów renault są dostępne w kraju, natomiast tata ma model zagraniczny i tutaj od reno części się raczej nie sprawdzą. To znaczy, że części od renault jakie w kraju mogę dostać, akurat do tej wersji mogą nie pasować. Jestem nieco załamany, ale mimo tego wiem, że szybko podniosę się na duchu. Ważne jest, że to nie płacił za nie jakiś bajońskich sum. Wiem, że już zapłaci słono za te części od citroena, natomiast części od renault nie mogą wynieść tyle samo.

Dlatego właśnie uknułem ten pomysł, żeby wspomniane części do samochodów renault zostały sprzedane, lub wymienione na te właściwe do ojcowego samochodu. Zwłaszcza, że niedługo ma urodziny taki prezent się mu bardzo spodoba.