Ćwiczenia na najlepszym sprzęcie

 

Z racji tego, że od pewnego czasu zdarzyło mi się nabrać kilka zbędnych kilogramów, zdecydowałem się wziąć sprawę w swoje ręce i zabrać się do roboty. Niestety, mieszkam w mieście, gdzie do siłowni mam dosyć daleko, dlatego pomyślałem, że świetną alternatywą może być sprzęt do ćwiczeń, który sam sobie zakupię.

Kupno nowego sprzętu do ćwiczeń

sprzęt technogymNa początku nie wiedziałem, co mógłbym sobie sprawić do swojego niedużego pokoju. Na początku, myślałem o rowerku treningowym, ponieważ zajmuje niewiele miejsca. Jednakże, po przepatrzeniu wielu artykułów w internecie, zdecydowałem się na orbitrek firmy technogym. Sprzęt technogym jest bowiem bardzo chwalony na wielu portalach i posiada naprawdę dobrą opinię, dlatego też zdecydowałem się właśnie na to. Po zamówieniu orbitreka przez internet, podałem swój adres i czekałem na przesyłkę. Przesyłka z orbitrekiem wysłana została przez kuriera, który pomógł mi we wniesieniu orbitreka do domu. Orbitrek był naprawdę solidny, a w dodatku, jego wielkość była idealna do mojego pokoju, ponieważ nie przeszkadzał w żaden sposób w poruszaniu się po nim. Orbitrek posiada wiele funkcji oraz ustawień, aby dostosować trening wedle swoich potrzeb. Jest to naprawdę duży wysiłek, zwłaszcza dla osoby jak ja, która ma problemy z kondycją, aczkolwiek jest to bardzo satysfakcjonujące i przyjemne ćwiczenie. Na orbitreku ćwiczę godzinę dziennie i zapisuję sobie swoje osiągi, które przedstawiane są na ekranie orbitreka. W ten sposób zauważyłem, że w bardzo krótkim czasie udało mi się znacznie poprawić swoją kondycję.

Po kilku tygodniach już zauważyłem efekty w lustrze, ale również i na wadze. Moja waga spadła o kilka kilogramów, dlatego jestem bardzo usatysfakcjonowany efektami mojej pracy. Jestem szczęśliwy, że zdecydowałem się na zakup tego sprzętu.