Co kupić na prezent dla niemowlaka

Kiedy małe dziecko pojawia się na świecie, to najczęściej na początku wszyscy zjeżdżają się, żeby je obejrzeć. Z reguły uważają, że nie wypada pojawiać się u noworodka bez żadnego upominku, a często kompletnie nie mają pojęcia, co kupić. Najlepszym i najrozsądniejszym wyjście jest zawsze nabycie czegoś, co jest przydatne dla malucha bądź jego mamy.

Becik, kołderka czy może kocyk – co może się przydać

kocyk minky dla dzieciMamy najbardziej lubią rzeczy praktyczne. Masa zabawek, zwłaszcza grających, jest najczęściej ich utrapieniem. Te rzeczy są jednak niestety najczęściej kupowane przez członków rodziny. Rodzice natomiast dużo bardziej cieszą się z pieluch czy porządnego kocyka. Do takiego rodzaju prezentów można zaliczyć kocyk minky, który nie dość, że jest bardzo trwały, to jeszcze fantastycznie wygląda. Dobrym pomysłem jest też podarowanie ekologicznej albo naturalnej poduszki czy kołderki dla niemowląt. Te rzeczy znacznie bardziej przypadną do gustu każdej mamie aniżeli nieprzemyślane drobiazgi. Świetnym podarkiem są też beciki. Znacznie ułatwiają one przenoszenie dziecka, zwłaszcza, gdy jest jeszcze bardzo małe. Czymś, co nie dość, że sprawi mamie ogromną radość, to jeszcze przyniesie wielką ulgę są rogale do karmienia. Te specjalne poduszki odciążają kręgosłup, który po ciąży jest ogromnie przemęczony. Żaden rodzic nie pogardzi również paczką pieluch, bo jak wiadomo ich zużywa się mnóstwo. Chusteczki nawilżane to też rzecz, której ciągle brakuje, bo cały czas trzeba przecierać dziecku pupę, buzię czy rączki.

Kupienie prezentu dla malucha stanowi nie lada wyzwanie. Najlepiej jednak postawić się samemu w sytuacji osoby obdarowywanej i zastanowić się, co najbardziej w takiej sytuacji przydałoby się nam. Należy starać się wybierać jedynie te rzeczy, które faktycznie się przydają, a nie zbierają kurz w kącie.

Źródło www.milutka.com.pl