Chrześniak potrzebuje nowego plecaka

Mój chrześniak w tym roku zdał do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Ostatnio zauważyłam, że nie jest już taki dziecinny jak kiedyś. Teraz on w sumie najbardziej interesuje się piłką nożną. Gdy z nim ostatni raz rozmawiałam to powiedział mi, że chciałby mieć nowy plecak. 

Najlepszy plecak dla chłopca

plecak szkolny dla chłopcaNo fakt, że ten który kupiłam mu kilka lat temu był bardzo dziecinny. I są na nim postacie z bajek, które on bardzo lubił. Teraz jednak chciałby mieć już coś innego. Stwierdziłam więc, że jako dobra ciocia powinnam mu kupić coś odpowiedniego. Pojechała więc po pracy do galerii. Tam jest dużo sklepów z takimi rzeczami i wiedziałam, że na pewno znajdę coś odpowiedniego. Na początku weszłam do sklepu, który chyba najbardziej lubię i znam. Tam spytałam się czy jest plecak szkolny dla chłopca w wieku chrześniaka. Pani powiedziała mi, że jest ich nawet spory wybór i że zaraz mi pokaże co mają. Wybór był rzeczywiście bardzo duży. Mi w sumie najbardziej spodobał się taki najbardziej klasyczny. Do tego miał w środku wiele przydatnych przegródek i pewnie też idealnie będzie nadawał się na treningi piłkarskie. Pani w sklepie powiedziała mi, że ten model jest bardzo popularny wśród chłopców w takim właśnie wieku. Także miałam nadzieję, że spodoba się on mojemu chrześniakowi. Nie zastanawiałam się już dłużej nad tym zakupem i po prostu go kupiłam. wiedziałam, że raczej nie znajdę nić lepszego. Zresztą mi samej ten plecak się bardzo spodobał. 

Wyglądał też bardzo solidnie także miałam nadzieję, że na jakiś czas mu posłuży. W sumie od razu gdy go kupiłam to pojechałam do chrześniaka. Byłam ciekawa jego reakcji. Był bardzo zaskoczony, że dostał ode mnie taki prezent bez okazji. Plecak bardzo mu się spodobał.W sumie od razu się do niego przepakował. Powiedział mi, że jest dla niego idealny.